Waar gaat 'Gini' heen? PSG wil Barça voor zijn in strijd om handtekening Georginio Wijnaldum

Sjors Tanis • 15:22, 05-06-2021 / Laatste Update: 17:55, 06-08-2024
Waar gaat 'Gini' heen? PSG wil Barça voor zijn in strijd om handtekening Georginio Wijnaldum
Sjors Tanis • 15:22, 05-06-2021 / Laatste Update: 17:55, 06-08-2024

FC Barcelona presenteerde Sergio Agüero en Eric Garcia al als transfervrije nieuwkomers. En voor Georginio Wijnaldum werd al een datum geprikt. De 30-jarige international leek op weg naar Camp Nou, maar Paris Saint-Germain heeft plots goede hoop de Catalaanse club te kunnen dwarsbomen.

Mauricio Pocchetino is al jarenlang heel erg gecharmeerd van Wijnaldum. De trainer van PSG deed in het verleden al eens een poging on Wijnaldum naar Tottenham Hotspur te halen.

Meer geld

Wijnaldum sprak destijds uitgebreid met de Argentijn en raakte onder de indruk van de gedreven manager. Maar Wijnaldum koos toch voor Liverpool, al was hij later lyrisch over de wijze waarop Pocchetino hem had benaderd. Pocchetino zou dolgraag alsnog met de middenvelder werken en zag tot zijn tevredenheid dat PSG een enorm aanbod neerlegde bij het kamp Wijnaldum. Dat bedrag was naar verluidt ver boven wat Barcelona over heeft voor de Rotterdammer. Dat zou voor twijfel hebben gezorgd bij de speler en zijn begeleiders. In Camp Nou zullen ze nu een manier zoeken om Wijnaldum alsnog definitief binnen te hengelen, in Parijs zien ze glimlachend dat Barcelona begint te zweten.