Vincent Janssen heeft het helemaal te pakken. Waar hij de afgelopen jaren (bijvoorbeeld bij Monterrey) werd afgemaakt om zijn gebrek aan goals, daar kan niemand daar nu nog iets over zeggen. De spits scoort aan de lopende band bij Royal Antwerp. Heeft bondscoach Louis van Gaal het dan toch goed gezien?
Bij de Belgische club, waar Mark van Bommel trainer is, begon het stroef voor Janssen. In 5 kwalificatiewedstrijden voor de Conference League - Antwerp werd net aan uitgeschakeld door Basaksehir - scoorde hij niet. Ook in de eerste 4 competitiewedstrijden in de Belgische Jupiler Pro League vond hij het doel niet.
Vertrouwen
Maar Van Bommel hield vertrouwen in Janssen en dat betaalt de 28-jarige spits nu dubbel en dwars uit. De Nederlands international (18 wedstrijden en 7 goals) scoorde liefst 6 keer in de afgelopen 5 wedstrijden.
Koploper
Antwerp staat na 9 wedstrijden ongeslagen bovenaan met 27 punten. Janssen scoorde 6 van de 21 goals voor de Belgische koploper.
)