Voor het eerst dit WK voetbal staat Nederland achter! In de 35e minuut gaf Lionel Messi een pass op Nahuel Molina. De verdediger van Atletico Madrid faalde niet: 0-1.
Check de goal hier:
)
Voor het eerst dit WK voetbal staat Nederland achter! In de 35e minuut gaf Lionel Messi een pass op Nahuel Molina. De verdediger van Atletico Madrid faalde niet: 0-1.
Check de goal hier:
0-1. Messi versnelt en geeft een geweldige pass op Molina, die Noppert passeert #NEDARG #WK2022https://t.co/4OjQG5ftHx pic.twitter.com/T2uXL6D9fn
— NOS Sport (@NOSsport) December 9, 2022
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Rafael van der Vaart en Pierre van Hooijdonk zijn allebei niet op hun mondje gevallen en daarom ook graag geziene gasten tijdens (voetbal)talkshows. Zondagavond liep het weer even uit de hand tussen de twee ex-topvoetballers tijdens een discussie over de nieuwe trainer van Ajax. Van der Vaart reageerde geïrriteerd na een opmerking over Telstar-trainer Anthony Correia.
De topduels volgen elkaar bij Feyenoord in rap tempo op. Eerst moest zondag afgerekend worden met Eredivisie-hekkensluiter Heracles Almelo, maar nu dat met een 4-2 zege gelukt is gaat de blik van trainer Robin van Persie op de komende drie wedstrijden. Echte topduels, waarbij de kans van Feyenoord klein wordt geacht.
Feyenoord heeft zondag met 4-2 gewonnen van hekkensluiter Heracles Almelo. Hiermee gaat Feyenoord weer over Ajax heen en staan ze tweede. Ondanks de winst is Feyenoord waarschijnlijk niet blij met de wedstrijd, het aanhoudende probleem met blessures is namelijk nog erger geworden met nog drie uitvallers.
Feyenoord heeft zondag gedaan wat het moest doen door in De Kuip met 4-2 te winnen van Heracles Almelo. De Rotterdammers waren over de hele wedstrijd gezien de terechte winnaars, hoewel Heracles niet geheel ongevaarlijk was en dus zelfs twee keer wist te scoren. Wel werd de ziekenboeg bij Feyenoord nóg groter dan dat het al was.
FC Twente-speler Naci Ünüvar lijkt onderweg naar rivaal Heracles Almelo. Dat wist Hans Kraaij Junior bij ESPN te melden. Ünüvar betreurt al maanden zijn situatie bij de Tukkers. De middenvelder annex aanvaller keerde een klein jaar geleden terug naar de plek waar hij zich 'zo goed voelde', maar heeft het momenteel zwaar. "Ik vind het moeilijk om dan mijn kansen te grijpen", stelde Ünüvar in november in gesprek met Sportnieuws.nl.