Cristiano Ronaldo laat speciaal voertuig maken voor 56 miljoen euro: 'Dit is pas het begin'

18:25, 17-01-2025 / Laatste Update: 06:19, 18-01-2025
Cristiano Ronaldo laat speciaal voertuig maken voor 56 miljoen euro: 'Dit is pas het begin'
i

Cristiano Ronaldo en Georgina Rodriguez met zijn privéjet. Getty Images/Instagram, beeldbewerking Sportnieuws.nl

18:25, 17-01-2025 / Laatste Update: 06:19, 18-01-2025

Cristiano Ronaldo heeft zichzelf verwend met een luxe aankoop. De sterspeler van Al Nassr gaat voortaan reizen in stijl met een gepersonaliseerd privévliegtuig. Het voertuig is van alle gemakken voorzien.

De Portugese superster was al in bezit van een privéjet maar deze heeft hij ingeruild voor een nieuw exemplaar. Het gaat om de Bombardier Global Express 6500. Ronaldo betaalde er 56 miljoen euro voor.

De privéjet kan een snelheid halen van 980 kilometer per uur. Het is een uitzonderlijk groot voertuig waar wel 19 passagiers in passen. "Dat kan erop wijzen dat dit vliegtuig echt speciaal voor hem gemaakt is", vertelt specialist Arshad Bajwa aan HLN.

Genoeg plek dus voor het grote gezin van de 39-jarige. Zijn vrouw Georgina Rodriguez en zijn vijf kinderen, Bella Esmeralda, Mateo, Eva, Alana Martina en Cristiano Jr, hebben ook genoeg ruimte om in het toestel te overnachten. Ze maakten er al een tripje mee naar Lapland. Het vliegtuig is ook geschikt voor intercontinentale vluchten.

Uiterlijk en interieur

Het uiterlijk en interieur is ook volledig aangepast naar de smaak van de voetballer. Zo zijn de initialen ‘CR7' en een afbeelding van zijn iconische Siu-viering afgebeeld aan de buitenkant.

Verder is de privéjet voorzien van Wi-Fi, telefoon, elektrische oven en magnetron, koelkast, douchecabine, en een multimediasysteem. “Een douche in een jet is ook niet standaard, daar moet je namelijk de ruimte al voor hebben."

Het extreme bedrag van 56 miljoen is ook nog niet alles. "Dit is pas het begin", zegt Bajwa. "Er komen nog kosten bij voor piloten, technisch onderhoud, stalling, verzekering, brandstof, luchtverkeerskosten, handlingkosten van luchthavens, etc..."

Op jacht naar doelpunt nummer 1000

Cristiano Ronaldo is op jacht naar doelpunt nummer 1000 en de 39-jarige Portugees hoeft er nog maar 83 te maken. Na zijn doelpunt namens Al Nassr vorige week tegen Al Akhoud staat hij op 917. Zijn contract in Saoedi-Arabië loopt af, maar het is de verwachting dat hij onder dezelfde omstandigheden bijtekent. Dat betekent een jaarsalaris van ongeveer 280 miljoen euro. Dan is zo'n privévliegtuig een koopje.