Live | Volg hier de huldiging van landskampioen PSV in Eindhoven

Redactie Sportnieuws.nl • 15:24, 07-04-2026 / Laatste Update: 15:52, 07-04-2026
Live | Volg hier de huldiging van landskampioen PSV in Eindhoven
i

©Pro Shots

Redactie Sportnieuws.nl • 15:24, 07-04-2026 / Laatste Update: 15:52, 07-04-2026

Mark van Bommel heeft in het Philips Stadion de kampioensschaal uitgereikt aan PSV-aanvoerder Jerdy Schouten. De geblesseerde aanvoerder werd door zijn ploeg op het podium getild, waarna hij de schaal in de lucht gooide. Het was een emotioneel moment. Volg alle festiviteiten in de stad van Eindhoven hier in dit liveblog.

Op meerdere plekken in Eindhoven kunnen de supporters van de regerend en kersverse landskampioen een feestje vieren. De huldiging van PSV is live te zien bij voetbalzender ESPN en dat kan gewoon via televisie. Kijk je liever online dan is het feest ook op je telefoon te volgen, ESPN heeft ook een livestream op YouTube. Hier vind je de link naar de livestream.

Schouten strompelt de platte kar op

Jerdy Schouten is ondertussen op de platte kar gekomen met kruk en al. Hij heeft een prima zitplekje gekregen tussen al het feestgedruis.

Mark van Bommel trots op zoon Ruben

Mark van Bommel was de gelukkige die de kampioensschaal mocht uitdelen aan PSV. Dat was een bijzonder moment voor hem, omdat Ruben van Bommel, zijn zoon, voor het eerst deel uitmaakt van kampioensploeg PSV. "Dan ben je gewoon heel trots", vertelt hij.

Geblesseerde Jerdy Schouten gooit schaal in de lucht

Onder luid gejuich kwam de geblesseerde Jerdy Schouten aan op het podium, waar hij door al zijn teamgenoten op het podium werd getild. Daar gaf Mark van Bommel de schaal aan hem. Een emotionele Schouten gooide de schaal de lucht in waarna het feest in het stadion losbarstte.

Schaal aangekomen in Eindhoven

Omdat PSV geen wedstrijd heeft gespeeld op het moment dat ze kampioen werden, hebben ze de schaal nog niet in ontvangst kunnen nemen. Dus is de schaal nu maar naar Eindhoven gekomen. KNVB-directeur is met de schaal naar het Philips Stadion gereden en de schaal afgeleverd. Straks neemt Jerdy Schouten deze namens PSV in ontvangst.

i

©Pro Shots

Koevermans leeft mee met Schouten

Jerdy Schouten neemt straks de schaal in ontvangst uit de handen van Mark van Bommel, maar zal dat wel doen op krukken. De pechvogel raakte geblesseerd aan zijn kruisband en mist daarmee een kampioenswedstrijd en het WK. Danny koevermans, aanwezig als analist, leeft enorm mee met de aanvoerder.

'Wij zijn niet bang, want Bruma is er bij'

Ook oud-PSV'ers zijn erbij in Eindhoven. Zo ook een verdediger die in 2015 en 2016 met de club kampioen werd. Jeffrey Bruma werd door de fotografen gespot vlak bij het Philips Stadion. De inmiddels gestopte Bruma baarde bij zijn eerste landstitel opzien door een liedje over zichzelf in te starten. Die zijn ze in Eindhoven nog niet vergeten.