Red Bull heeft in het pikkedonker pitstops gemaakt, zo hebben zij laten zien op hun sociale kanalen. Het doel was om op intuïtie te vertrouwen. Ook werden ze een keer geblinddoekt bij het verwisselen van de banden.
Max Verstappens team kwam daarmee voor een grote uitdaging te staan. Van te voren werd er rondgevraagd hoe snel ze zouden zijn in het donker: Max gokte 6,69 seconden. Maar hij kwam bedrogen uit: na flink wat oefenen werd er een bizarre tijd neergezet: na 10 keer oefenen deden ze het in 2,84 seconden.
Unicum
Red Bull noemt dit een unicum, zoiets is nog nooit gebeurd. "Het team heeft hiervoor 3 dagen moeten oefenen op de Red Bull Technology Campus. Pas op de dag van de uitdaging waren ze écht in het donker. De vizieren van helmen waren ook helemaal zwart. Er waren 22 pitcrews en 10 pogingen nodig om het te bewerkstelligen."
De tijd van 2,84 seconden is maar 1 seconde verwijderd van de recordtijd van het team bij de GP van Brazilië in 2019, een knappe prestatie dus!