Jorrit Bergsma heeft een Chinese coupe! Hij ging op de Olympische Winterspelen naar de kapper om zijn lange lokken weg te laten knippen. De schaatser komt vrijdagochtend in actie op de 10 kilometer.
De oude coupe:
𝗔𝗹𝘀 𝗷𝗲 𝗵𝗮𝗮𝗿 𝗺𝗮𝗮𝗿 𝗴𝗼𝗲𝗱 𝘇𝗶𝘁 💇
— NOS Sport (@NOSsport) February 11, 2022
Jorrit Bergsma ontdekte een kapper in het olympisch dorp. En hij was niet de enige die een frisse coupe wilde. De wachttijd bedroeg maar liefst twee dagen 😅 pic.twitter.com/6Jt2qSOLjJ
Jorrit Bergsma heeft een Chinese coupe! Hij ging op de Olympische Winterspelen naar de kapper om zijn lange lokken weg te laten knippen. De schaatser komt vrijdagochtend in actie op de 10 kilometer.
De oude coupe:
De Oekraïense skeletonner Vladyslav Heraskevych is donderdagochtend keihard gestraft door het Internationaal Olympisch Comité (IOC) in Milaan. Hij meldde zich om mee te doen aan het skeletontoernooi op de Winterspelen, maar werd bij aankomst al gediskwalificeerd. De 27-jarige Oekraïener mag nu niet meer meedoen.
De Olympische Spelen in Milaan trekken de grootste internationale sterren aan. Snoop Dogg is al dagenlang een graag geziene gast op de tribunes bij de verschillende sporten en woensdag zat hij bij de 1000 meter schaatsen, die landgenoot Jordan Stolz won. Nederlands schaatsicoon Marianne Timmer vond het echter minder leuk dat de rapper er was en kreeg nog bijna ruzie met de beveiliging.
Jutta Leerdam greep maandag de olympische titel op de 1000 meter en dat was reden voor de topschaatsster om zichzelf eens goed te belonen. Voormalig topschaatsster Marianne Timmer vond dat mooi om te zien en was vol lof over de keuze van de kersverse olympisch kampioene.
Ziwen Lian is momenteel de gebeten hond in de internationale schaatswereld. De Chinees zorgde op de olympische 1000 meter in Milaan voor een schandaal door Joep Wennemars bijna van zijn sokken te rijden. Ziwen biedt zijn excuses aan.
Topschaatssters Merel Conijn en Bente Kerkhoff komen donderdag al vroeg in actie op de 5000 meter tijdens de Olympische Spelen in Milaan. De twee hopen voor Nederlands succes te zorgen op de langste afstand van het schema. Maar er zijn veel topfavorieten, zoals Isabelle Weidemann, Martina Sablikova, Ragne Wiklund en Francesca Lollobrigida. Hoe de loting van de 5000 meter bij de vrouwen eruit ziet, lees je hier.