DELEN

😳 | Nick Kyrgios mist Roland Garros niet door knieblessure maar door letsel na GEWAPENDE overval

Rick Kraaijeveld • 15:10, 18-05-2023 / Laatste Update: 12:49, 06-08-2024
😳 | Nick Kyrgios mist Roland Garros niet door knieblessure maar door letsel na GEWAPENDE overval
Rick Kraaijeveld • 15:10, 18-05-2023 / Laatste Update: 12:49, 06-08-2024

De organisatie van Roland Garros meldde eerder deze week dat de Australiër niet meedoet vanwege een knieblessure. Dat blijkt anders te liggen, zegt de manager van Nick Kyrgios in The Canberra: "Met zijn knie is alles goed. Er was een gewapende overval in zijn huis. Hij heeft daar een snee in zijn voet opgelopen en die geneest niet goed."

Kyrgios was geblesseerd aan zijn knie de voorbije tijd dus de reden die Garros opgaf, was voor niemand een vreemde. Toch kwam de manager met ander nieuws naar buiten. Bij de overval zou de moeder van Kyrgios onder schot gehouden zijn waarna hij de Tesla van de tennisser stal.

Achtervolging

Vervolgens zou de tennisser een jacht hebben ingezet op de auto omdat hij deze via de telefoon kon volgen. Ergens in het hele proces heeft hij een snee in zijn voet opgelopen, maar hoe is niet precies bekend. Eén ding is in ieder geval wel zeker: Kyrgios zal niet tennissen op Roland Garros.