Liverpool heeft de Colombiaanse vleugelspits Luis Díaz aangetrokken. De 25-jarige international komt voor naar verluidt 40 miljoen euro over van FC Porto. Volgens Engelse media kan dat bedrag via bonussen oplopen tot 60 miljoen.
Moet Sadio Mané zich zorgen maken om zijn plekkie bij het team van trainer Jürgen Klopp?
In Zuid-Amerika
Liverpool liet Díaz medisch keuren in Zuid-Amerika. De 31-voudig international is met het nationale team van Colombia op pad in de WK-kwalificatie. Na het duel van dinsdag met Argentinië meldt Díaz zich in Engeland. Tottenham Hotspur had ook belangstelling in de Colombiaan, maar hij gaf zelf de voorkeur aan Liverpool.
Topscorer Copa América
In de afgelopen 2,5 jaar maakte de Colombiaan 41 doelpunten voor FC Porto, waarmee hij in 2020 kampioen van Portugal werd. Díaz gaat bij Liverpool, de club van Oranje-aanvoerder Virgil van Dijk, spelen met rugnummer 23. Hij werd vorig jaar met Colombia 3e op de Copa América. De vleugelspits maakte op dat toernooi 4 doelpunten, waarmee hij samen met Lionel Messi topscorer werd.
)