Bij Liverpool gaat onder manager Arne Slot nagenoeg alles dit seizoen geweldig, maar hij zal niet blij zijn vanwege een incident tussen twee belangrijke spelers. Op de training vlak voor het belangrijke Champions League-duel met Paris Saint-Germain vlogen twee uitblinkers elkaar in de haren.
Er lijkt niets aan de hand op de training, totdat Trent Alexander-Arnold een opmerking en een handgebaar maakt richting Mo Salah. Daar reageert de Egyptenaar ogenschijnlijk gepikeerd op. De aanvaller loopt met grote passen naar de Engelse verdediger toe en geeft hem met zijn borst een duw. Vervolgens komt een aantal ploeggenoten er snel tussen.
Spelers komen er tussen
Harvey Elliot en Ibrahim Konaté sussen de boel snel, maar het kwaad is al geschied omdat een camera de ruzie vastlegt. Vervolgens lopen de spelers uit elkaar, maar gaan de beelden al viraal via meerdere kanalen en in de Engelse media. Wat er precies is voorgevallen is onduidelijk, Slot kreeg er op de persconferentie geen vragen over en haalde het onderwerp zelf natuurlijk niet aan. Volgens enkelen op sociale media ging het ook om een onderonsje op de training zoals wel vaker te zien is.
Aflopende contracten
De twee houden naast het veld de gemoederen bezig vanwege hun contract. Alexander-Arnold lijkt te gaan vertrekken bij de koploper van de Premier League. Hij heeft een aflopende verbintenis en wordt veelvuldig gelinkt aan Real Madrid. Over Salah is nog veel onduidelijkheid. Hij is misschien wel bezig aan zijn beste seizoen ooit, maar liet maanden geleden ontvallen dat het waarschijnlijk zijn laatste jaar bij Liverpool wordt. Toch is het moeilijk voor te stellen dat de steraanvaller gratis vertrekt bij Slot.
Aan de bak in Champions League
De Nederlandse manager stevent in de Premier League hard af op de landstitel, maar moet in de Champions League nog flink aan de bak. In Parijs werd er vorige weel met veel pijn en moeite gewonnen van PSG (0-1), dus de club is gewaarschuwd voor de return van vanavond op Anfield.
Daarnaast kan Slot zondag zijn eerste prijs als manager pakken in Engeland. Dan speelt Liverpool de finale van de League Cup tegen Newcastle United.