Calvin Bassey mankeert niet zoveel nadat hij in het weekend bij Ajax tegen Heerenveen (5-0) uitviel. De 22-jarige Nigeriaan kan met Ajax meespelen uit tegen Liverpool in de Champions League. Zijn enkelblessure valt dus hartstikke mee.
Trainer Alfred Schreuder beschikt over een zo goed als fitte selectie. Alleen voor Owen Wijndal komt de kraker op een uitverkocht Anfield nog te vroeg. De linksback is op de weg terug van een enkelblessure.
Schreuder wilde tijdens de afsluitende persconferentie op Anfield zijn basisformatie niet prijsgeven. De verwachting is dat Steven Berghuis en Mohammed Kudus aan de aftrap verschijnen en Brian Brobbey en Davy Klaassen moeten hopen op een invalbeurt.
Liverpool
Liverpool-trainer Jürgen Klopp mist al vroeg in het seizoen veel geblesseerde spelers. Andrew Robertson is in de aanloop naar het duel met Ajax afgehaakt met een knieblessure. Ook voor de geblesseerde Ibrahima Konaté, Alex Oxlade-Chamberlain, Curtis Jones, Naby Keïta en Jordan Henderson komt de 2e groepswedstrijd te vroeg.
Thiago Alcántara is klaar voor een rentree in de basisformatie van Liverpool. De Spanjaard maakte vorige week als invaller zijn rentree tijdens het verloren uitduel met Napoli. Trainer Jürgen Klopp kan ook weer een beroep doen op de van een blessure herstelde Fábio Carvalho.
)