Alle spelers van Feyenoord kunnen 'gewoon' hakken en zagen tegen Olympique Marseille, mits het maar bij een gele kaart blijft. De UEFA heeft, netjes volgens de regels, alle kaarten weggepoetst toen de clubs aan de halve finale van de Conference League begonnen.
LEES OOK: Opstelling! Deze 11 spelers moeten Feyenoord naar finale van Conference League schieten
Schorsing Conference League
Lutsharel Geertruida, Tyrell Malacia en Jorrit Hendrix pakten een gele kaart in de thuiswedstrijd tegen Marseille, die Feyenoord met 3-2 won. Ook zij hoeven zich geen zorgen te maken bij een gele kaart in de return in Frankrijk, want pas bij 3 gele kaarten ben je geschorst in het Europese toernooi.
Alleen bij een rode kaart voor een van de Feyenoorders, of het nu Geertruida, Malacia, Hendrix of iemand anders is, zijn ze geschorst voor een eventuele finale. Mocht Feyenoord de finale niet halen, zou die schorsing voor volgend seizoen gelden. In welk toernooi Feyenoord dan ook meedoet.