Gelukje voor de Oranje Leeuwinnen: Jackie Groenen sluit weer aan bij de selectie

Rick Kraaijeveld • 14:49, 15-07-2022 / Laatste Update: 15:03, 06-08-2024
Gelukje voor de Oranje Leeuwinnen: Jackie Groenen sluit weer aan bij de selectie
Rick Kraaijeveld • 14:49, 15-07-2022 / Laatste Update: 15:03, 06-08-2024

Goed nieuws voor de Oranje Leeuwinnen op het EK 2022: Jackie Groenen is hersteld van corona en sluit weer aan. Afgelopen zondag testte Jackie Groenen positief op corona, maar ondertussen is ze weer negatief.

Het Nederlandse vrouwenelftal had eventjes dikke pech: binnen een paar dagen vielen 3 dames uit. Sari van Veenendaal viel uit met een schouderblessure, Groenen én topscorer Vivianne Miedema kregen corona. Groenen is nu dus weer fit en zal aansluiten bij het team. Eindelijk een meevaller voor de Leeuwinnen.

Nergens last van

Het geluk is dat Groenen nergens last van had, terwijl ze wel corona had. Dat liet bondscoach Mark Parsons eerder weten. "Het gaat goed, maar we wachten nog op een negatieve test. De symptomen zijn onder controle", vertelde hij.

Zwitserland

De volgende wedstrijd, waarin Groenen dus waarschijnlijk weer mee zal doen, is tegen Zwitserland. Het is de laatste wedstrijd in de groepsfase. Nederland staat momenteel gedeeld 1e met Zweden. Nederland wil graag winnen van de Zwitsers om zich te verzekeren van de knock-outfase van het toernooi.