Liverpool neemt het zaterdag in de Premier League op tegen Norwich City. De grote vraag voor de 1e wedstrijd van het seizoen is: is Virgil van Dijk erbij? Liverpool-trainer Jürgen Klopp verwacht van wel. De Nederlander herstelde van een zware knieblessure en deed aan het eind van de voorbereiding alweer mee.
"Het ziet er goed uit", aldus de Duitse coach. "Ik denk dat hij speelt, maar zeker weet ik het nog niet."
Klopp geeft aan dat hij de laatste afwegingen voor de opstelling nog aan het maken is. "Maar ik heb het gevoel dat Virgil een hele wedstrijd aankan. Voor mij is er echter geen aanleiding om nu al deze beslissing te nemen. We wachten rustig de laatste trainingen nog even af. Ik heb geen haast. We kijken wat het beste is voor iedereen."
Ook Joe Gomez was vorig seizoen lang geblesseerd, maar ook de Engelsman keerde in de voorbereiding terug.
Blessure
Van Dijk raakte in oktober vorig jaar geblesseerd in de derby tegen Everton, na een onbezonnen actie van doelman Jordan Pickford. De centrale verdediger miste de rest van het seizoen bij Liverpool en ontbrak ook op het EK. Mogelijk kan de nieuwe bondscoach Louis van Gaal nu een beroep op hem doen voor de belangrijke kwalificatie-interlands voor het wereldkampioenschap, die begin september worden gespeeld.
)