Feyenoord staat weer gelijk tegen Cambuur. Met een fraaie treffer herstelde Luis Sinisterra de balans. De Colombiaan had de bal bijna niet beter kunnen raken. Check het zelf hierboven.
Vlak voor rust zette Orkun Kökçü Feyenoord nog op voorsprong.
De Kuip beeft!
— ESPN NL (@ESPNnl) February 20, 2022
Wát een BEAUTY van Luis Sinisterra! 🚀💥
#️⃣ #FEYCAM pic.twitter.com/q8YSlC4n3H
Feyenoord staat weer gelijk tegen Cambuur. Met een fraaie treffer herstelde Luis Sinisterra de balans. De Colombiaan had de bal bijna niet beter kunnen raken. Check het zelf hierboven.
Vlak voor rust zette Orkun Kökçü Feyenoord nog op voorsprong.
Wij bezorgen jou altijd het gesprek van de dag!
Etienne Vaessen moet vrezen dat zijn opvallende acties tijdens en na FC Groningen - Ajax niet zonder gevolgen blijven. De aanklager van de KNVB is namelijk een vooronderzoek gestart naar de gedragingen van de keeper tijdens de verhitte slotfase van het duel woensdagavond (2-2).
Er is een opvallende verandering op komst omtrent de selecties van het Nederlands elftal. Vanaf de WK-kwalificatiecyclus heeft de KNVB besloten anders te werk te gaan. Daarmee volgt de nationale voetbalbond het voorbeeld van andere grote voetballanden.
Het was een apotheose van - heb ik me jou daar - in Groningen. In de slotminuut van een krankzinnig duel scoorde Groningen de gelijkmaker, waardoor niet Ajax maar PSV als nummer 1 de laatste speelronde in gaat. PSV beleefde dit jaar een inzinking, maar Ajax beleeft dat nu. En dat heeft alles met geloof te maken.
In een paar weken tijd heeft Ajax een zeker lijkend kampioenschap helemaal verspeeld. Van negen punten voorsprong, naar één achter met nog één speelronde te gaan. Woensdagavond ging het heel laat mis voor de Amsterdammers op bezoek bij FC Groningen, dat in de 99e minuut de 2-2 maakte.
Wout Weghorst brak pas op zijn 19e door als profvoetballer, maar heeft inmiddels 43 interlands en onder andere Manchester United op zijn cv staan. Dit weten we allemaal over de man die voor Oranje op EK's en WK's al heel belangrijk is geweest. Sinds dit seizoen knokt hij keihard voor zijn nieuwste club: Ajax.
De overwinning van PSV en het krankzinnige gelijkspel van Ajax hebben ervoor gezorgd dat de rollen in de competitie hellemaal omgedraaid zijn. Ajax leek af te koersen op de titel, maar met nog één wedstrijd te gaan heeft de regerend landskampioen alles weer in eigen hand. Toeval wil dat beide ploegen in de slotronde een lid van de familie Steijn ontmoeten.