Go Ahead Eagles vierde woensdag de bekerwinst op grote wijze met een huldiging in Deventer, maar nog geen 24 uur later heeft de club opvallend nieuws bekendgemaakt. Technisch directeur Paul Bosvelt doet namelijk een stap terug.
Bosvelt trad in 2018 toe tot de directie en zorgde er samen met algemeen directeur Jan Willem Van Dop voor dat Go Ahead flinke stappen zette. De club promoveerde naar de Eredivisie, plaatste zich vorig seizoen via de play-offs voor Europees voetbal en maandag volgde de kers op de taart met de winst van de KNVB Beker.
23 april 2025, 20:54
Terwijl Go Ahead Eagles midden in de huldiging zit na de bekerwinst, doemt ook al de volgende Eredivisie-wedstrijd op in de verte. Maar niemand die zich in Deventer en omstreken daar druk om maakt. Sterker nog: de steeds meer dronken wordende spelers hebben zelfs een opmerkelijke boodschap voor de komende tegenstander.
Bosvelt doet stap terug
Enkele dagen na dat succes heeft de club duidelijk gemaakt dat Bosvelt zijn rol als technisch directeur vanaf 1 juli in gaat ruilen voor de functie van hoofd scouting. Marc van Hintum wordt de opvolger van Bosvelt, die al lange tijd geleden besloot dat hij een stap terug wilde doen.
24 april 2025, 00:42
Victor Edvardsen en Wouter Goes worden niet zo snel vrienden meer. De spits van Go Ahead Eagles maakte na de gewonnen bekerfinale al gehakt van de verdediger van AZ. Tijdens de huldiging in Deventer woensdag gooide de Zweed extra olie op het vuur met een 'herkenbaar' spandoek.
"Een halfjaar geleden heb ik bij de club aangegeven dat ik graag een stapje terug wil doen. Ik wil wat gas terugnemen. Als technisch manager ben je 24 uur per dag, zeven dagen per week bezig. We zijn gaan oriënteren naar een vervanger voor mijn functie, zodat ik meer de focus kan leggen op de scouting. Met Marc hebben we nu iemand gevonden die mijn rol overneemt. Marc zal meer in de lead worden, terwijl ik hem ondersteun", zegt Bosvelt in het officiële statement.
Van Hintum heeft er zin in
Van Hintum kijkt ernaar uit om Bosvelt op te volgen in Deventer: "Ik heb er enorm veel zin in. De afgelopen periode heb ik verschillende gesprekken gevoerd met Jan Willem van Dop en Paul Bosvelt en deze waren uiterst positief. Ik voel veel vertrouwen vanuit de club voor deze functie. Daarnaast vind ik het fijn dat Paul wel verbonden blijft aan de club, want hij heeft een hoop ervaring. De klik is er met hem als persoon. Voor mij was duidelijk dat ik met Paul op één lijn zit en we willen het scoutingsbeleid van de afgelopen jaren doortrekken."
Alles over Eredivisie
Check hier het laatste nieuws over de Eredivisie, bekijk ook het aankomende programma, de stand en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.