Suriname was na de eerste 2 groepswedstrijden al uitgeschakeld op de Gold Cup, maar hoopte woensdagochtend wel met een lekker gevoel het toernooi af te sluiten. En dat lukte! Guadeloupe werd met 2-1 verslagen in de laatste groepswedstrijd en dus kan Natio met een redelijk gevoel terugkijken op het debuut op een groot toernooi. Gleofilo Vlijter en Nigel Hasselbaink scoorden voor Suriname. Guadeloupe stond al na een half uur met 10 man na een directe rode kaart voor Kelly Irep. Check hierboven de samenvatting.
Meld je aan voor onze sportnieuwsbrief
Wij bezorgen jou altijd het gesprek van de dag!
Het leven lacht Liverpool-middenvelder Ryan Gravenberch toe. Niet alleen werd hij vorige week kampioen van de Premier League en ontving hij een TOTS-kaartje op het voetbalspel EA FC 25, maar nog belangrijker: Gravenberch wordt vader.
Bayern München staat op de drempel van de zoveelste titel in de Bundesliga. Die kan zaterdag al worden gewonnen op bezoek bij RB Leipzig. Gebeurt dat, dan volgt een feestweek in Ibiza.
Ralf Rangnick, voormalig coach van Manchester United, heeft stevig uit naar zijn oude club en richtte daarbij indirect het vizier op opvolger Erik ten Hag: "750 miljoen euro uitgegeven aan spelers, en toch is het alleen maar slechter gegaan."
Hansi Flick heeft tijdens de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Real Valladolid veel lof voor zijn jonge sterspeler Lamine Yamal. De 17-jarige aanvaller heeft dit seizoen indruk gemaakt, maar de Duitse trainer wees erop dat talent alleen niet genoeg is. Flick benadrukte het belang van hard werken en toewijding om dat talent volledig te benutten en zijn potentieel waar te maken.
Pep Guardiola heeft een update gegeven over Erling Haaland, die sinds eind maart niet beschikbaar is voor Manchester City door een enkelblessure. De topspits raakte geblesseerd in de kwartfinale van de FA Cup tegen Bournemouth, maar Guardiola is positief over zijn herstel. De manager liet weten dat de situatie van Haaland zich in de goede richting ontwikkelt.
Het Nederlandse volk raakt maar niet uitgepraat over het optreden van Denzel Dumfries woensdag in de halve finale Champions League. In een wedstrijd waarin Lamine Yamal een geweldige avond beleefde, pakte Dumfries de man of the match-titel. Robert Maaskant zou hem zelfs wel zien als een nodige aanwinst in het Liverpool van Arne Slot.