De 38-jarige man die tijdens FC Groningen - sc Heerenveen het veld opliep, schreef daarna een boodschap in de isoleercel waar hij in zat met poep. Dat schrijft het Dagblad van het Noorden.
Tijdens de wedstrijd betrad hij het veld. Daarop ontstond veel commotie op de tribune met fanatieke fans van Groningen. Een andere 'supporter' gaf daarna Groningen-verdediger Jetro Willems een beuk op zijn hoofd. De veldbestormer gaf tegen de rechter toe dat hij dronken was en zich niet alles meer van die dag herinnert.
Hond
Het kostte de agenten grote moeite om de man in bedwang te houden en daarom gooiden ze hem in de isoleercel. Daar vond hij het een goed idee om iets op de muur te schrijven met zijn eigen poep: 'Ik word als een hond behandeld.'
Hij zou meerdere keren hebben gevraagd of hij naar de wc mocht, maar kreeg geen antwoord. "Ze kwamen maar niet. Ik ga het dan niet in mijn broek doen. Wat daarna is gebeurd, kan ik niet goedpraten. Dat wil ik ook niet."
Straf
De man had nog een straf open staan toen hij de feiten in het stadion van Groningen beging. Hij heeft daarom een taakstraf van in totaal 70 uur gekregen. Ook moet hij 210 euro aan schoonmaakkosten betalen aan de politie.