'Ambitieus Monza stunt opnieuw en haalt jeugdproduct Matteo Pessina terug'

Trevor Wagener • 14:51, 04-07-2022 / Laatste Update: 15:08, 06-08-2024
'Ambitieus Monza stunt opnieuw en haalt jeugdproduct Matteo Pessina terug'
Trevor Wagener • 14:51, 04-07-2022 / Laatste Update: 15:08, 06-08-2024

Matteo Pessina is opnieuw speler van Monza! De 25-jarige middenvelder vertrekt bij Atalanta Bergamo, aldus Sky Sport Italia.

Volgens het medium zal Pessina later in deze week zijn medische keuring ondergaan. De bedoeling is dat het ambitieuze Monza hem eerst op huurbasis vastlegt. Mocht de kersverse promovendus erin slagen om niét uit de Serie A degraderen, wordt de koopoptie van 15 miljoen euro automatisch gelicht.

Pessina naar Monza

Italiaans media meldden maandag dat Pessina woensdag gekeurd wordt. De international is na Stefano Sensi, Andrea Ranocchia en Alessia Cragno de 3e grote aankoop van sportief directeur Adriano Galliani.

Pessina doorliep de jeugdopleiding van Monza. Bij die club debuteerde hij in het seizoen 2014/2015 in het betaalde voetbal. Voor hen speelde Pessina destijds 22 duels (6 goals).

Monza is een serieuze club in de Serie A en koopt voorlopig stevig in. Na Cragno, Sensi nu ook Pessina. Het zal mij niet meer verbazen als Icardi en Dybala ook nog deze zomer neerstrijken in het Soestdijk van Lombardije. Berlusconi wil echt Europees voetbal spelen met Monza.

— Jurriaan van Wessem (@JurrVanWessem) July 4, 2022

Lees ook: 'Kalvin Phillips verruilt Leeds United voor Manchester City'