Volta Limburg Classic in de problemen door noodweer: 50% van het parkoers staat onder water

Martijn Baars • 11:57, 15-07-2021 / Laatste Update: 17:40, 06-08-2024
Volta Limburg Classic in de problemen door noodweer: 50% van het parkoers staat onder water
Martijn Baars • 11:57, 15-07-2021 / Laatste Update: 17:40, 06-08-2024

Het is onzeker of de Volta Limburg Classic, een wielerkoers door Zuid-Limburg, zondag kan doorgaan. Koersdirecteur Roy Packbier vreest dat 40 tot 50 procent van het parkoers momenteel onder water staat. De organisatie voert donderdag overleg met diverse partijen en beslist uiterlijk vrijdagochtend of de wielerwedstrijd kan doorgaan.

"In eerste instantie gaat ons medeleven uit naar de regio, met name naar onze vrijwilligers en medewerkers die nu echt in de problemen zitten”, zegt Packbier. "We zijn overvallen door de ramp die zich momenteel voltrekt. Het is de vraag of we überhaupt kunnen fietsen.”

Zaterdag staat de toertocht op het programma, waar 1500 fietsers zich voor hebben ingeschreven. Zondag is de Volta Limburg Classic voor mannen (175 deelnemers) en vrouwen (150).