Cristiano Ronaldo heeft een van zijn woningen te koop gezet. Hij gaat om een miljoenenvilla in Cheshire, waar hij een tijd heeft gewoond. Bekijk hier de beelden van het huis, dat van alle gemakken is voorzien.
De woning staat te koop voor vijf miljoen pond. Het blijkt nog lastig om een nieuwe bewoner te vinden, de villa is namelijk al achttien maanden op de markt. Hij werd eerst voor 5,5 miljoen aangeboden, maar Ronaldo heeft dus al een half miljoen van de vraagprijs afgehaald.
Een koopje dus. Het huis heeft zeven slaapkamers. Vanuit de entree loop je direct door naar de ruime keuken, met een aangrenzende bioscoop. In de villa bevindt zich ook een binnenzwembad. Buiten liggen tennis- en padelbanen.
Het gaat om een perceel van zo'n 93.000 vierkante meter. Daarop staat ook nog een gastenhuis met twee slaapkamers. Verder is er een gym, sauna en wijnkelder.
Bekijk hier de beelden van de miljoenenvilla:
Manchester United
Ronaldo betrok de woning toen hij in 2021 terugkeerde naar Manchester United. Na de ruzie met trainer Erik ten Hag is hij duidelijk niet van plan om nog naar Manchester terug te keren.
De 39-jarige Portugees woont inmiddels in Riyadh, de hoofdstad van Saoedi-Arabië. De aanvaller speelt daar voor Al Nassr. In de zandbak verdient hij een gigantisch bedrag. Voor een nieuwe miljoenenvilla zal hij zijn hand dus niet omdraaien.