Yolanthe Cabau (ex Wesley Sneijder) steelt de show met nieuwe look en hint op andere rol: 'Bond girl'

19:49, 08-07-2025 / Laatste Update: 19:50, 08-07-2025
Yolanthe Cabau (ex Wesley Sneijder) steelt de show met nieuwe look en hint op andere rol: 'Bond girl'
i

Yolanthe Cabau. ANP

19:49, 08-07-2025 / Laatste Update: 19:50, 08-07-2025

Yolanthe Cabau, de ex-vrouw van oud-topvoetballer Wesley Sneijder, heeft indruk gemaakt op haar volgers met een nieuwe look. Hoewel de meningen erover verdeeld zijn, is het wel duidelijk dat de actrice en onderneemster zo in de rol van een filmkarakter kan kruipen.

Cabau heeft haar lange lokken namelijk verwisseld voor een korte coupe met pony. Het gaat om een tijdelijke metamorfose met behulp van een pruik voor een fotoshoot van Numéro. In andere foto's op haar Instagram is ze namelijk wel weer te zien met haar kenmerkende lange donkere haar.

De meningen over het nieuwe uiterlijk van de Nederlandse zijn verdeeld. Sommigen noemen het 'prachtig' anderen vinden het lange haar juist 'veel mooier'.

Nieuwe rol

"Een nieuw kapsel kan inspireren voor een nieuwe rol", schrijft de 40-jarige Yolanthe bij de foto's. "Welk karakter vinden jullie dat ik moet gaan spelen?", vraagt ze haar volgers. Die hoeven daar niet lang over na te denken.

"Bond girl", is een van de antwoorden in de reacties. Cabau kan die reactie wel waarderen en lijkt een rol in een James Bond-film wel te zien zitten. Iemand anders ziet de actrice eerder als de vrouwelijke versie van de geheim agent.

Daphne Deckers

Yolanteh zou niet de eerste Nederlandse zijn die een rol als Bond girl mag vervullen. Die eer was in 1997 weggelegd voor Daphne Deckers, de vrouw van ex-toptennisser Richard Krajicek. Zij werd gespot tijdens Wimbledon, zo legde het model ooit uit. "Ik zat daar op de tribune en de BBC nam me steeds in beeld."

Daardoor kreeg de productie maatschappij van de Bond-films haar op het oog. Deckers deed auditie en werd gecast voor een rol in Tomorrow Never Dies. Daarin speelde Pierce Brosnan de rol van James Bond.

Wesley Sneijder

Voormalig Oranje-international Sneijder zal het wellicht minder leuk vinden om zijn ex te zien schitteren op het witte doek als geliefde van een andere man. Hij liet onlnags in het programma Het ware twee fantastische dagen nog weten dat hij 'er moeite mee zou hebben' als Yolanthe een nieuwe relatie kreeg. "Ik zou het wel accepteren, dat is wat anders", zei hij.

Sneijder heeft zelf wel een nieuwe liefde: de 23-jarige Romy Lukassen. Cabau is single. Ongeveer een maand geleden zei ze daarover tegen Beau Monde: "Om eerlijk te zijn vind ik het op dit moment wel prima zo. Tuurlijk sta ik er altijd voor open, want ik vind liefde het mooiste wat er is en als het zo moet zijn dan is het zo. Maar ik ben niet op zoek en ik zit ook niet op apps."

Sneijder en Cabau hadden waren tussen 2010 en 2019 getrouwd. Ze kregen samen één kind: Xess Xava. Daardoor hebben de twee nog steeds iedere dag contact. "Hoewel onze wegen gescheiden zijn, delen we een band die ons kind boven alles prioriteit geeft",onthulde Cabau eerder over hun huidige realtie. Sneijder had al een zoon uit een eerdere relatie: Jessey.