Tennisser Nick Kyrgios heeft een vervelende mededeling gedeeld op Instagram. Hij is herstellende van een blessure, maar heeft een 'kleine tegenslag' te verwerken. Dat heeft grote gevolgen.
Hij zal namelijk niet kunnen deelnemen aan het grasseizoen. De 30-jarige Australiër had zich door een knieblessure eerder ook al afgemeld voor Roland Garros, waar hij zou deelnemen aan het dubbeltoernooi.
8 juni 2025, 16:03
Jannik Sinner maakt op Roland Garros veel indruk met zijn tennis en staat dan ook in de finale. Toch is er nog een andere manier waarop de Italiaanse toptennisser de aandacht trekt in Parijs: zijn opvallende outfit. Hij lijkt door zijn kleding namelijk wel heel erg op een bekend figuur uit een computerspelletje.
Nu moet hij ook Wimbledon aan zich voorbij laten gaan. Op Instagram deelt hij het slechte nieuws met zijn volgers. "Ik heb een kleine terugslag in mijn revalidatie en zal niet op tijd hersteld zijn voor het grasseizoen. Ik weet dat jullie uitkeken naar mijn rentree. Het spijt me dat ik jullie teleur moet stellen."
"Dit is een hobbel in de weg en ik werk nog steeds hard om sterker terug te komen", vervolgt hij. "Bedankt voor alle steun en ik zie jullie snel."
2 juni 2025, 13:41
Tallon Griekspoor werd maandagmiddag uit z'n concentratie gehaald tijdens de achtste finales van Roland Garros. Zijn tegenstander Alexander Zverev wandelde op zijn eigen service plotseling naar zijn bankje voor een opmerkelijke onderbreking. Even later liep Griekspoor ook naar de kant, maar dan definitief.
Kyrgios verloor in 2022 de finale van Wimbledon van de Serviër Novak Djokovic. In de jaren daarna speelde hij maar weinig, voornamelijk door een polsblessure waaraan hij moest worden geopereerd.
Terugkeer
De 30-jarige Australiër keerde begin dit jaar terug op zijn thuistoernooi: de Australian Open. Dat liep echter uit op een drama. De 'Bad Boy' van het tennis werd in de eerste ronde uitgeschakeld door de Brit Jacob Fearnley en kreeg vervolgens weer te maken met blessureleed.
3 juni 2025, 06:00
Een opvallend incident tijdens Roland Garros heeft veel verontwaardiging losgemaakt. Tijdens een partij van de Servische tennisser Miomir Kecmanovic ging het flink mis. Een onderwerp dat niet onbesproken bleef in de nieuwste aflevering van de Sportnieuws.nl-podcast met voormalig tophockeysters Ellen Hoog en Naomi van As.
Hoewel hij zich de laatste tijd dus niet vaak op de baan laat zien, kunnen tennisfans nog steeds niet om hem heen. Kyrgios spreekt vaak zijn omstreden meningen uit, bijvoorbeeld over de dopingschorsing van Jannik Sinner. "Schuldig of niet, dit is een verdrietige dag voor tennis. Eerlijkheid bestaat niet in tennis", schreef hij daar bijvoorbeeld over.
24 mei 2025, 11:49
Tennistopper Nick Kyrgios gaat een realityshow presenteren. Hij wordt de presentator van een show vol schaars geklede modellen. De 30-jarige Australiër blaast daarmee zijn samenwerking met het platform voor pikante foto's een nieuwe leven in.
Realityshow
In de tussentijd heeft Kyrgios ook nog een nieuwe uitdaging gevonden; hij gaat namelijk een realityprogramma presenteren. Niet tennis, maar pickleball staat centraal in de nieuwe show. De Australische ex-finalist van Wimbledon gaat hiermee een samenwerking aan met verschillende OnlyFans-modellen en pornosterren. In vier afleveringen strijden acht modellen in verschillende pickleball-gerelateerde spelletjes om 20 duizend dollar aan prijzengeld.