Het Liverpool van Arne Slot speelde dinsdagavond een geweldige wedstrijd in de Champions League. Bayer Leverkusen werd met 4-0 van de mat geveegd en de normaal gesproken zo kritische Britse kranten zijn dolgelukkig met de Nederlandse manager.
Leverkusen werd vorig jaar ongeslagen landskampioen in Duitsland en tikte eerder in dit Champions League-seizoen Feyenoord nog helemaal zoek in De Kuip (0-4). Op Anfield was de ploeg van Xabi Alonso volledig kansloos tegen het Liverpool van Arne Slot. De Britse media keken likkebaardend toe en hadden veel positieve woorden over.
'Dolblij' met Arne Slot
Zo is The Sun er zeker van dat Liverpool 'dolblij' is met de aanstelling van Slot. "Hij staat nu op veertien overwinningen, één gelijkspel en een nederlaag." De krant zag Liverpool, dat nog foutloos is in de Champions League, imponeren tegen Leverkusen. "Het lijkt er nu al op dat Liverpool bij de beste acht van de Champions League zal eindigen, wat betekent dat ze de play-offronde in februari zouden overslaan."
22:35 - 05-11-2024
Cody Gakpo kopt waanzinnige counter Liverpool binnen
Cody Gakpo is opnieuw belangrijk voor Liverpool. De Oranje-international scoort voor de derde wedstrijd op rij, nadat hij eerder doel trof tegen Brighton (2 keer in de beker) en nogmaals Brighton (1 keer in de competitie). Dit keer was het raak tegen Bayer Leverkusen in de Champions League. Gakpo was het eindstation van een heerlijke aanval.
"Liverpool ziet er elke week op de een of andere manier beter uit", vindt The Daily Mail. Aan de hand van Slot gaat het de eerste maanden van het seizoen nagenoeg perfect voor The Reds. "Dit Liverpool-team kan gewoon niets verkeerds doen, toch?"
Ronkende rapportcijfers
The Liverpool Echo deelde ronkende rapportcijfers uit. Naast complimenten voor Slot kreeg ook één Nederlander een prachtig cijfer: doelpuntenmaker Cody Gakpo mocht een acht bijschrijven. Alleen Luis Díaz, die een hattrick maakte, kreeg een nog hoger cijfer. De Zuid-Amerikaan ontving een negen.
5 november 2024, 22:53
Arne Slot heeft zijn zaakjes prima op orde bij Liverpool. De Nederlander is nog altijd foutloos in de Champions League met zijn ploeg. Na een moeizame eerste helft werd uiteindelijk overtuigend met 4-0 gewonnen van Bayer Leverkusen, de kampioen van Duitsland.
Het regionale medium ziet dat Gakpo volledig is opgebloeid onder Slot. "De Nederlander leek aan het einde van vorig seizoen een speler zonder zelfvertrouwen en had moeite om de snelheid en kracht te leveren die nodig zijn om in de aanval van Liverpool te functioneren." Sinds Slot is gearriveerd, is Gakpo helemaal los. "We kunnen wel zeggen dat hij en Liverpool daar nu de vruchten van plukken."
5 november 2024, 23:00
De vierde speelronde van de Champions League heeft voor de nodige verrassingen gezorgd. Daarvoor moeten we naar het zuiden van Europa, waar Real Madrid en Manchester City op zeer pijnlijke wijze onderuit gingen. De verliespartij van de Madrilenen betekent goed nieuws voor PSV en Feyenoord.
Liverpool is momenteel de enige ploeg die na vier duels nog foutloos is in de Champions League. Aston Villa, dat woensdag in actie komt, heeft ook nog geen punt laten liggen. De beste acht teams na acht duels slaan de play-offronde over en stromen in bij de laatste zestien. De nummers negen tot en met vierentwintig spelen de play-offronde. Vooralsnog kan Slot niet meer stuk op Anfield en omstreken.
Alles over Champions League
Check hier het laatste nieuws over de Champions League, bekijk ook het aankomende programma en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.