Steenrijke Cristiano Ronaldo gespot in unieke en peperdure Bugatti Centodieci
i

Cristiano Ronaldo. Getty Images

Steenrijke Cristiano Ronaldo gespot in unieke en peperdure Bugatti Centodieci

11:05, 13-08-2024 / Laatste Update: 12:06, 13-08-2024

Dat Cristiano Ronaldo steenrijk is geworden dankzij zijn succesvolle voetballoopbaan, weten we allemaal. De Portugese ster steekt het ook niet meer onder stoelen of banken. Zo werd hij onlangs gespot in een wel heel unieke auto.

Voor de kenners: het gaat om de Bugatti Centodieci, een bijzonder exclusieve auto met een waarde van meer dan negen miljoen euro. De auto is niet alleen peperduur, maar ook erg zeldzaam. Volgens Pure Luxe zijn er maar tien van gemaakt.

Ronaldo heeft de auto al vier jaar geleden besteld, maar moest een paar jaar wachten op de levering. Voor de voetballer was dat natuurlijk geen probleem, want hij had al de nodige dure vierwielers in het enorme wagenpark van de 39-jarige. Hij heeft een flinke collectie aan enorm prijzige auto's, die samen tientallen miljoenen euro's waard zijn.

In april 2023 werd hij voor het eerst gezien met de unieke auto, waar hij ook zijn twee bodyguards zo nu en dan in laat rijden.

Megacontract voor Ronaldo

Voor een gewone sterveling is één zo'n auto al onbetaalbaar, maar Ronaldo kijkt niet op van een miljoentje meer of minder. CR7 verdient jaarlijks het gigantische bedrag van zo'n 200 miljoen euro aan salaris bij Al-Nassr en heeft daarnaast geregeld nog de nodige schnabbels. Hij is met afstand de best verdienende sporter ter wereld, ver voor bijvoorbeeld zijn eeuwige rivaal Lionel Messi.

Teleurstellende zomer

Financieel heeft Ronaldo niets te klagen, maar sportief beleeft hij mindere maanden. Hoewel hij het afgelopen seizoen doelpunt na doelpunt maakte bij Al-Nassr in de competitie van Saoedi-Arabië, maakte hij op het EK voetbal met Portugal totaal geen indruk. Ronaldo en co werden in de kwartfinale tegen Frankrijk na strafschoppen uitgeschakeld.

Ronaldo, die zijn zesde EK speelde, wist voor het eerst niet te scoren en miste zelfs een strafschop in de achtste finales. Hij kreeg in zijn thuisland en de rest van de voetbalwereld dan ook enorme kritiek.