Giro d'Italia: Miguel Ángel López heeft te veel last van heup en stapt af

Trevor Wagener • 15:36, 10-05-2022 / Laatste Update: 15:33, 06-08-2024
Giro d'Italia: Miguel Ángel López heeft te veel last van heup en stapt af
Trevor Wagener • 15:36, 10-05-2022 / Laatste Update: 15:33, 06-08-2024

Miguel Ángel López Moreno is bij de 4e etappe van de Giro d'Italia 2022 afgestapt. De 28-jarige Colombiaanse kopman van Astana heeft te veel last van een heupblessure.

Hij begon nog wel aan etappe 4, die naar de vulkaan de Etna leidt, maar stapte af in de openingsfase na enkele kilometers. "Helaas kan Miguel niet meer verder", schreef zijn ploeg in een verklaring op sociale media.

López afgestapt in Giro

"Hij had te veel last van zijn heup. We hopen snel met meer informatie te komen, zeker als we langs de teamdokter geweest zijn."

López begon aan de Giro van dit jaar met een stiekeme hoop op een podiumplek in Verona. Helaas voor hem eindigde hij op dag 2 als 59ste in de tijdrit. Voor aanvang aan etappe 4 stond hij 53 seconden achter op de roze trui.

🇮🇹 RACE: @giroditalia

Unfortunately, @SupermanlopezN had to abandon shortly after Stage 4 started. During the last few days he was suffering from left hip injury.

We will communicate about more info about rider statement as soon as we get more from team doctor.#Giro pic.twitter.com/C7qh76gFHt

— Astana Qazaqstan Team (@AstanaQazTeam) May 10, 2022