De verloofde van Jutta Leerdam, Jake Paul, is samen met zijn broer Logan te zien in hun nieuwe realityserie Paul American. De show geeft een inkijkje in het leven van de familie en dus ook in dat van Leerdam. Maar in de eerste aflevering doet Jake een opvallende uitspraak over de toekomstplannen van de Nederlandse topschaatsster.
De eerste aflevering van de realityserie verscheen op donderdag 27 maart en wekelijks is er een nieuwe aflevering te zien op HBO Max. “Heb jij al gekeken?”, vraagt voormalig tophockeyster Naomi van As aan haar oud-ploeggenote Ellen Hoog in de Sportnieuws.nl-podcast die ze samen maken.
“Ik heb het nog niet gezien, maar ik ben wel benieuwd”, zegt Hoog. “Ik ga het zeker kijken, al hoor ik dat het heel Amerikaans is.” Van As antwoordt: "Dat had ik wel verwacht."
27 maart 2025, 10:30
Kijkers van de eerste aflevering van de nieuwe realityshow Paul American moesten er even op wachten, maar toen kwam Jutta Leerdam luid en duidelijk in beeld. De Nederlandse topschaatsster is de - inmiddels - verloofde van Jake Paul en laat zich meteen gelden.
'Waar koop je die?'
“Jutta Leerdam heeft natuurlijk ook een hoofdrol in de serie. Jake geeft dus aan dat hij heel graag een kind wil die dichtbij de leeftijd zit van het pasgeboren dochtertje van zijn broer. Dus hij heeft al even aangegeven dat Leerdam dan na de Winterspelen stopt en dat ze dan kinderen gaan krijgen", begint Hoog over de opmerking van de influencer.
Ze voegt verbaasd toe: “Ten eerste: waar koop je die kinderen? Gaat dat allemaal zo vanzelf denk je? Ik gun het ze hoor, en ik hoop echt dat ze kinderen kunnen krijgen, maar hij kondigt het aan alsof ze al zwanger is.”
29 maart 2025, 00:37
De broers Jake en Logan Paul zijn de spil in de docusoap 'Paul American', waarin ook een rol is weggelegd voor de Nederlandse topschaatsster Jutta Leerdam, de vriendin van Jake Paul. Donderdag ging de serie in première en inmiddels verschijnen er recensies in gerespecteerde vaktijdschriften. De reacties zijn niet mals.
Van As haakt in: “We weten allemaal dat het niet altijd makkelijk gaat. Het moet je gegund zijn.” Volgens Hoog is er nog iets anders: “Ten tweede: het is niet aan hem om dat te bepalen.” “In de aflevering zegt Leerdam er zelf helemaal niks over. Dat zegt natuurlijk ook al genoeg”, vult Van As aan. “Je weet ook niet hoe het gemonteerd is.”
'Doodzonde'
Een ding is zeker volgens Hoog: “Ik zou het zo zonde vinden. Ze heeft zo’n goede carrière nog voor de boeg. Het kan zijn dat ze voor een kindje gaan en ze daarna het schaatsen weer oppakt. Dat zie je ook gebeuren in het schaatsen. Ik hoop niet dat haar carrière na de Winterspelen gaat stoppen.”
29 maart 2025, 16:36
Jutta Leerdam verloofde zich onlangs met Jake Paul. De Nederlandse schaatsster, die sinds het voorjaar van 2023 een lat-relatie heeft met de Amerikaanse influencer, gaat haar relatie nu officieel bekronen met een huwelijk. Voor de grote stap krijgt Paul echter advies uit een wel heel verrassende hoek.
Van As is het roerend met haar eens: “Zeker in het schaatsen kun je best lang doorgaan. Ze is pas 26 jaar, de tijd is nog lang niet rijp om te stoppen. Ik zou het doodzonde vinden. Ik ben benieuwd of ze hier druk door ervaart."
Hoog denkt dat de Olympische Spelen van Milaan 2026 een grote rol spelen in haar besluit: “Misschien verandert alles als ze olympisch kampioen wordt. Dat is haar hoofddoel. Stel dat het niet lukt, dan kan ik me voorstellen dat ze zegt: ik ga nog vier jaar door.”
Van As knikt: “Of juist dat ze dan zegt: ik kap ermee. Maar zo’n type is ze volgens mij niet.” “Bizar ook dat zo’n opmerking gewoon in de serie wordt gelaten”, concludeert Hoog.
2 april 2025, 16:14
Jutta Leerdam heeft een grote rol in de nieuwe realityshow Paul American. De Nederlandse topschaatsster is de - inmiddels - verloofde van de Amerikaanse influencer Jake Paul. Zijn familie staat centraal in de serie en dus komt Leerdam ook veel voorbij. Hier lees je alles wat je moet weten van Paul American, inclusief nieuws over hoeveel seizoenen er komen.
Beluister nu de podcast
Ex-tophockeysters Ellen Hoog en Naomi van As bespreken elke maandag in de Sportnieuws.nl-podcast de belangrijkste gebeurtenissen uit de afgelopen week. Ook gaan zij dieper in op enkele lastige stellingen en dilemma's en vertellen de olympisch kampioenen met de mooiste anekdotes. Beluister hieronder de podcast of check in via Spotify.