Oussama Idrissi speelt volgend seizoen waarschijnlijk in de Russische competitie. Hij is op weg naar Krasnodar, de club waar Tony Vilhena deze week al naar verkaste. Met de Russische club kan Idrissi volgend seizoen Champions League spelen.
Momenteel is hij in Egypte voor de Afrika Cup. Hij speelt daar met zijn land Marokko.
Jeugdopleiding bij Feyenoord
Idrissi kende een aardig seizoen bij AZ en scoorde acht keer in 32 wedstrijden al raakte hij in de laatste wedstrijden zijn basisplaats kwijt. Idrissi doorliep de jeugdopleiding van Feyenoord maar brak daar nooit door. Wel bij FC Groningen. In januari 2018 ging hij naar AZ. Daar stond hij nog tot 2022 onder contract.
Recent koos Idrissi ervoor om voor Marokko uit te komen. Hij speelde wel voor vertegenwoordigende elftallen van Nederland, waaronder Jong Oranje.