Gerben Thijssen heeft de 2e etappe van de Ronde van Polen gewonnen. De 24-jarige Belg van Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux was zondag de snelste in de sprint. Olav Kooij van Jumbo-Visma werd 4e en raakte de leiderstrui nipt kwijt.
Voor Thijssen was het zijn 1e zege in de World Tour uit zijn loopbaan. Hij kwam na 4 uur, 37 minuten en 23 seconden als eerst over de meet in Zamosc. De 2e etappe ging in Chelm van start. Sprinter Kooij verloor de 1e plek in het algemeen klassement aan de Noor Jonas Abrahamsen. Het verschil tussen hen is 2 seconden. Zaterdag pakte de 20-jarige Kooij nog de zege in de massasprint bij de openingsrit.
Valpartij Ronde van Polen
De 2e etappe in de Ronde van Polen werd ontsierd door een valpartij. Bekijk hieronder de beelden:
Ronde van Polen data
De Ronde van Polen duurt nog tot en met vrijdag. De WorldTour-koers gaat maandag verder met een 237,9 kilometer lange rit met in het slot 3 beklimmingen.