Amanda Nunes bleef lang ongeslagen in de UFC, tot zaterdagnacht. De bantam- en vedergewicht kampioene moest in Las Vegas haar meerdere erkennen in Julianna Peña, deze maakte de Braziliaanse de bantam titel afhandig.
Nunes had een winstrecord van 12 gevechten en had sinds september 2014 niet meer verloren. In haar zegereeks versloeg zij onder andere de Nederlandse Germaine de Randamie.
Wurging
Peña, die als nummer 5 in de bantam ranglijst van de UFC stond, bleek echter het waterloo voor Nunes. In een schokkend gevecht wist de Amerikaanse te winnen met een achterwaartse verwurging in ronde 2. Nunes, die nog steeds de UFC-kampioen vedergewicht bij de dames is, had sinds juli 2016 de bantamgewicht titel. Ze verdedigde deze 5 keer met succes.