De promotie van Dirk Kuijt bij Beerschot werd groots gevierd, maar de eerste weken in de hoogste Belgische competitie zijn nog niet om over naar huis te schrijven voor de Nederlandse trainer.
Kuijt wacht met Beerschot ook na drie speelronden in de Belgische competitie nog op de eerste overwinning. De Nederlandse trainer zag zijn elftal met 4-1 verliezen bij Cercle Brugge. Na drie duels heeft Beerschot, dat vorig seizoen met Kuijt naar het hoogste niveau promoveerde, 1 punt. Alleen het nog puntloze STVV staat lager op de ranglijst.
Giovanni van Bronckhorst
Trainer Giovanni van Bronckhorst is met Besiktas goed aan het Turkse voetbalseizoen begonnen. De uitwedstrijd tegen Samsunspor werd met 2-0 gewonnen. De Portugees Rafa Silva en de Braziliaan Gabriel Paulista scoorden in het laatste kwartier van de eerste helft. Verdediger Rick van Drongelen had een basisplek bij Samsunspor.
Van Bronckhorst won vorige week zaterdag met Besiktas al de Turkse Super Cup, door Galatasaray met 5-0 aan de kant te zetten.
Arne Slot
Voor Arne Slot werd zondag ook een mooie dag. Hij beleefde zijn debuut in het iconische stadion Anfield. Dat is in ieder geval komend seizoen zijn thuisbasis, sinds hij de overstap maakte van Feyenoord naar Liverpool. Sevilla werd in de laatste oefenwedstrijd van het seizoen met dikke cijfers verslagen: 4-1.
Eredivisie
In de Eredivisie beleefden diverse trainers hun debuut. Brian Priske beging met Feyenoord meteen een flater door het seizoen te openen met een 1-1 gelijkspel tegen promovendus Willem II. De Italiaan Francesco Farioli zag Ajax met 1-0 winnen van Heerenveen-trainer Robin van Persie.
)