Max Verstappen werd 9e bij de 2e vrije training voor de Grand Prix van Spanje. Zelf maakt de Nederlander zich geen zorgen over zijn tijd. En terecht: de tijden op de vrijdag zeggen meestal weinig zinnigs over de kwalificatie van zaterdag. Check de samenvattingen van de vrije trainingen op vrijdag hieronder.
Meld je aan voor onze sportnieuwsbrief
Wij bezorgen jou altijd het gesprek van de dag!
Formule 1-coureur Lando Norris houdt wel van een feestje op zijn tijd. Zeker voor een speciale gelegenheid, zoals de verjaardag van zijn goede vriend Martin Garrix. De Nederlandse dj vierde dat op Ibiza.
In het Noord-Italiaanse Imola vindt komend weekend de Formule 1 Grand Prix van Emilia-Romagna plaats. In de regio is een grote kans op regen- en onweersbuien. Toch is er een kans dat het circuit volledig droog blijft.
Formule 1-coureur Carlos Sainz maakte dinsdagavond zijn opwachting op een prestigieus evenement. Hij verscheen op de rode loper van het filmfestival in Cannes. Dat deed hij in bijzonder gezelschap.
De hele Formule 1-wereld keek reikhalzend uit naar de overstap van Lewis Hamilton naar Ferrari, maar voorlopig lijkt het vooral een mismatch tussen de Italiaanse renstal en de zevenvoudig wereldkampioen. De Brit uit met enige regelmatig zijn frustraties over de gang van zaken en de manier waarop zorgt voor verbazing bij Jan Lammers. Dat vertelt de voormalig F1-coureur in gesprek met Sportnieuws.nl.
Max Verstappen hoopt in 2025 zijn vijfde wereldtitel op rij in de Formule 1 te gaan pakken, maar dat lijkt een hele zware kluif te worden. De Nederlandse Red Bull-coureur is voorlopig niet opgewassen tegen de dominante auto van McLaren. Voormalig F1-coureur Jan Lammers ziet dat Verstappen en Red Bull het moeilijk hebben, maar wil hem nog niet afschrijven.
Ondernemer Michel Perridon heeft een hele pijnlijke onthulling gedaan. De steenrijke Rotterdammer was vroeger een van de sponsoren van F1-coureur Jos Verstappen, maar besloot niet te investeren in diens zoon Max. Dat 'foutje' heeft hem achteraf bakken met geld gekost.