De burgemeester van Cremona, waar de club Cremonese speelt, overweegt om het stadion van de club te vernoemen naar de overleden Gianluca Vialli. De Italiaanse voetbalgrootheid begon zijn carrière bij de club in de stad waar hij geboren is. Hij genoot daar de gehele jeugdopleiding en verdiende jaren na zijn debuut een transfer naar Sampdoria. Vialli overleed op 58-jarige leeftijd.
Vialli speelde in 3 seizoenen 113 wedstrijden voor de club, waarin hij 25 keer scoorde.
Het stadion van Cremonese heet nu nog Stadio Giovanni Zini heet, vernoemd naar de oud-keeper die in de Eerste Wereldoorlog overleed.
'Het is een optie'
Tegen de Italiaanse nieuwszender RAI zegt brugemeester Gianluca Galimberti: "We zullen er over praten met iedereen die erbij betrokken is, het is een optie die we zonder twijfel gaan overwegen." De stad heeft een ook een officiële staat van rouw aangekondigd nadat Vialli in de ochtend van 6 januari is overleden.
)