Van Bommel: 'Lozano doet niet wat we van hem vragen'

Van Bommel: 'Lozano doet niet wat we van hem vragen'

admin • 00:11, 17-02-2019 / Laatste Update: 23:31, 06-08-2024

De 2e 2-2 in een week voor PSV, vanavond in Heerenveen, deed Mark van Bommel meer pijn dan die van vorig weekend in stadion Galgenwaard in Utrecht. ,,De goals in Utrecht kwamen toen niet door onze fouten van ons. Vanavond wel. Dat mag niet.”

PSV moest in de 2e helft nog 2 keer scoren om een punt te pakken, maar toch werd topspeler Lozano al in de rust gewisseld. Dat kwam volgens Van Bommel niet door een blessure: ,,Hij deed niet de dingen die we van hem vragen'', was het korte, maar duidelijke antwoord tegenover FOX.

Pereiro

Dat Van Bommel keihard is in zijn wisselbeleid, liet hij nog een keer zien toen hij Gaston Pereiro eraf haalde. De Uruguayaan had net heerlijk gescoord uit een vrije trap: ,,Die wissel stond al, het zou raar zijn als ik aan de hand van een doelpunt van idee zou veranderen.''

Malen

Het pakte goed uit, want invaller Donyell Malen scoorde diep in de blessuretijd de 2-2. Donyell heeft andere kwaliteiten, meer diepgang. Die komen van pas als de tegenstander is ingesteld op het spel van Pereiro.''