Die bekerwedstrijden, wat kunnen ze toch spectaculair zijn. Dinsdagavond zorgden Werden Bremen en Dortmund laat in de wedstrijd voor vuurwerk door in de verlenging 4 keer te scoren: 3-3. Na penalty's trok Werder uiteindelijk aan het langste eind: 2-4.
Of het nou die schitterende vrije trap van Reus was, een eeuwig gevaarlijke Claudio Pizarro, of de geweldige ambiance in het Westfalenstadion: deze pot had alles.
Rashica en Reus
De wedstrijd was nog geen 5 minuten onderweg, of de 1e bal lag in het mandje. Ex-Vitessenaar Milot Rashica tikte in de 6e minuut een slim genomen vrije trap binnen, waardoor Werder met 0-1 voor kwam te staan. Het duurde tot de blessuretijd tot Dortmund iets terug kon doen. En hoe: Marco Reus schoot een vrije trap schitterend binnen.
Verlenging
Maar het echte spektakel moest nog komen. Niet in de 2e helft, maar in de verlenging regende het ineens goals. Christian Pulisic leek Dortmund aan de winst te helpen door in de 105e minuut te scoren (2-1). Maar niet veel later, in de 108e minuut, was het die ongelofelijk sluwe Claudio Pizarro (40 jaar!) die aan die voorsprong een einde maakte (2-2). Dortmund herpakte zich 5 minuten later met Hakimi voor een 2e keer (3-2), maar uiteindelijk zorgde Martin Harnik er in de 119e (!) minuut voor dat er penalty's genomen moesten worden: 3-3.
Die serie won Werder dus. Mede dankzij Davy Klaasen werd het 2-4.