Rigoberto Uran brak onlangs op lullige wijze zijn kleine teen door tegen de punt van zijn bed te lopen. Pijnlijk... Dus kon Uran even niet trainen, maar hij kwam tot een slimme oplossing. Uran sneed een stuk uit zijn schoen zodat de opgezwollen teen toch ruimte had.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Een opzienbarende actie van Trine Marie Hansen. De 39-jarige vrouw van Jonas Vingegaard (28) hoopt dat zijn man voor de derde keer de Tour de France wint, maar ze heeft tijdens de Ronde van Frankrijk het vuurtje behoorlijk opgestookt. Niet richting de concurrentie, maar richting de ploeg van Vingegaard zelf.
Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe van de Tour de France gewonnen. Hij pakt daarmee ook direct het geel. Zijn vader Adrie keek trots toe... vanaf zijn iPad. "Het is fantastisch."
Mathieu van der Poel zorgde zondag voor een sensationele zege in de tweede etappe van de Tour de France, maar het moment na de finish toonde hoe diep hij moest gaan voor de overwinning. De Nederlander moest alles op alles zetten in een sprint met Tadej Pogacar, waarna hij compleet uitgeput en hijgend over de streep kwam.
De sublieme ritzege van Mathieu van der Poel tijdens de Tour de France maakt veel los in de wielerwereld. De 30-jarige Nederlander greep de macht in de Tour door de tweede etappe te winnen en zo ook de gele trui te veroveren. In het buitenland zijn ze onder de indruk van de Nederlander.
Mathieu van der Poel kan verschrikkelijk hard fietsen. De alleskunner fietste in zijn carrière al een mooi wagenpark bij elkaar. Zijn passie voor snelle auto's bracht hem dan ook bij zijn vriendin, de 32-jarige Roxanne Bertels. Maar wie is nou die Belgische schone die Van der Poel in de armen valt na veel races?
Mathieu van der Poel heeft zondag in de tweede etappe van de Tour de France voor een sensatie gezorgd. Ondanks dat hij zelf niet vond dat hij een topdag had, zette hij in een zenuwslopende sprint wereldkampioen Tadej Pogacar opzij en pakte hij zijn tweede etappezege ooit in de Tour. Tegelijkertijd betekent het dat de Nederlander de gele trui overneemt van ploeggenoot Jasper Philipsen.