Arsenal, Chelsea en Everton hebben zich geplaatst voor de 4e ronde van de Carabao Cup, ook wel bekend als de League Cup. Joël Veltman en Davy Pröpper zijn met Brighton & Hove Albion ook door naar de volgende ronde.
Arsenal won met 0-2 bij Leicester City. Christian Fuchs maakte na 57 minuten spelen een knullige eigen goal in het King Power Stadium, waar de jonge Arsenal-spits Eddie Nketiah kort voor tijd voor de beslissing zorgde. Arsenal neemt het in de volgende ronde op tegen Liverpool, als de kampioen van Engeland tenminste afrekent met Lincoln City.
Hattrick Havertz
Chelsea won overtuigend van Barnsley, dat uitkomt in het Championship. Het werd 6-0 op Stamford Bridge in Londen door goals van Kai Havertz (hattrick), Tammy Abraham, Ross Barkley en Olivier Giroud.
Everton
Everton won met 2-5 bij Fleetwood Town, dat uitkomt op het 3e niveau in Engeland. Richarlison (2 goals), Alex Iwobi, Bernard en Moise Kean scoorden voor de ploeg van Carlo Ancelotti, dat met 2 zeges ook goed begonnen is aan het nieuwe seizoen in de Premier League.
Newcastle United
Newcastle United won met 0-7 bij Morecambe, dat uitkomt in de League Two. De Braziliaanse spits Joelinton nam 2 goals voor zijn rekening bij de ploeg van Steve Bruce.
Veltman en Pröpper
Joël Veltman en Davy Pröpper deden de hele wedstrijd mee bij Brighton & Hove Albion, dat met 0-2 won bij Championship-club Preston North End. Alireza Jahanbakhsh scoorde in de 57ste minuut, de Argentijnse middenvelder Alexis Mac Allister verdubbelde de voorsprong in de 75ste minuut.
Alexis Mac Allister