Het lijkt niet heel lang meer te duren voordat Max Verstappen en Kelly Piquet hun eerste kindje samen gaan verwelkomen, maar de hoogzwangere Braziliaanse lijkt er weinig trek in te hebben om hele dagen thuis door te brengen. Piquet had zondag al een babyshower en stal een dag later zonder haar vriend de show bij het tennistoernooi van Monte Carlo.
Piquet kondigde onlangs aan dat ze de laatste loodjes van haar zwangerschap thuis door zou gaan brengen, maar dat betekent niet dat ze niet meer buiten komt. De Braziliaanse verblijdde haar volgers zondag al met een heleboel beelden van een babyshower en een dag later trok ze opnieuw de aandacht.
6 april 2025, 10:00
Max Verstappen won zondagochtend zijn eerste Grand Prix van dit seizoen en dat ontging uiteraard zijn vriendin ook niet. De hoogzwangere Kelly Piquet keek op een heel andere locatie trots toe, maar maakte ook andere plannen rondom het raceweekend.
Bezoekje aan tennistoernooi
De vriendin van de viervoudig F1-wereldkampioen dook namelijk op bij het masterstoernooi van Monte Carlo. Dat is de woonplaats van Verstappen en Piquet. De Nederlandse coureur werd overigens niet gespot. Piquet was niet de enige vriendin van een F1-rijder die het evenement bezocht, want ook Rebecca Donaldson is op de beelden te zien. Zij is de vriendin van Carlos Sainz.
7 april 2025, 10:05
Kelly Piquet koos afgelopen weekend voor de ontspanning in Monaco terwijl haar vriend Max Verstappen aan het racen was in Japan. De zwangere vriendin van de Nederlander hield haar babyshower voor vriendinnen en dat werd een groot feest.
Het lijkt er overigens op dat Piquet er niet alleen was om te ontspannen, want haar bezoekje kan ook weleens werkgerelateerd zijn geweest. Het kledingmerk Replay deelde namelijk meerdere beelden van Piquet en Donaldson. Ook een aantal andere modellen, onder wie Bar Refaeli, kwam voorbij.
Verstappen
Piquet had een dag eerder nog een flink feestje gevierd. Niet alleen tijdens haar babyshower, maar ook door de prestaties van haar geliefde. Verstappen won namelijk voor het vierde jaar op rij de GP van Japan en boekte daarmee zijn eerste zege van 2025. Hij hield tot verbazing van velen de McLaren-coureurs Lando Norris en Oscar Piastri achter zich.
6 april 2025, 09:04
Mini-Verstappen bevindt zich in de laatste fase van de race. Binnenkort wordt Max Verstappen voor het eerst vader, zijn vriendin Kelly Piquet is namelijk bijna uitgerekend. De Nederlander heeft er geen geheim van gemaakt geen race te willen overslaan ongeacht de geboorte van zijn eerste kind. Daar denken veel mensen echter anders over.
De Nederlandse coureur zal hopen dat het nog eventjes duurt voordat Piquet moet gaan bevallen, want anders bestaat er een grote kans dat hij dat moment moet missen. Verstappen staat komend weekend aan de start in Bahrein en maakt een week later alweer zijn opwachting in Saoedi-Arabië.
Tadej Pogacar
Piquet was overigens niet de enige opvallende gast bij het toernooi, want ook wielrenner Tadej Pogacar zat op de tribunes. De Sloveen troefde zondag onder meer Mathieu van der Poel af tijdens de Ronde van Vlaanderen, maar vloog razendsnel naar het prinsendom. Pogacar zorgde met een onhandige actie overigens nog voor een opmerkelijk moment en dat leverde hem een flink fluitconcert van de tennisfans op.
7 april 2025, 22:00
Tadej Pogacar kwam zondag nog als eerste over de streep bij de Ronde van Vlaanderen, maar zat een dag later alweer op de tribune bij het tennistoernooi van Monte Carlo. De Sloveense alleskunner zorgde daar voor een opmerkelijk moment, want hij werd door de andere toeschouwers flink uitgefloten.