Estavana Polman nam rivale op WK handbal in de maling: 'Daar moet ik zo om lachen'
Handbal

2025-12-02T17:07:11Z

Estavana Polman nam rivale op WK handbal in de maling: 'Daar moet ik zo om lachen'

Nederland is uitstekend begonnen aan het WK handbal in eigen land en moet dat dinsdag bekronen met een nieuwe zege tegen Oostenrijk. Voor Estavana Polman en Angela Malestein wordt het een extra bijzonder treffen, want bij de Oostenrijkers is een oude bekende werkzaam. En het Nederlandse handbalduo weet hoe het is om haar op het verkeerde been te zetten.

Tophandbalster Estavana Polman droomt groots na veelbewogen periode
Handbal

2025-03-10T06:45:46Z

Tophandbalster Estavana Polman droomt groots na veelbewogen periode

Tophandbalster Estavana Polman maakte deze week haar rentree bij het Nederlands team. Ze werd op het afgelopen EK niet geselecteerd, omdat bondscoach Henrik Signell de selectie wilde verjongen. Voor de Golden League in eigen land kwam de Zweed terug op zijn besluit en met Polman kwam Oranje in Den Bosch sterk voor de dag. De handbalster droomt na haar terugkeer al stiekem over het WK in eigen land.

Tophandbalster Estavana Polman van grote waarde bij zege van Oranje, grote zorgen om aanvoerder
Handbal

2025-03-09T16:52:00Z

Tophandbalster Estavana Polman van grote waarde bij zege van Oranje, grote zorgen om aanvoerder

Het publiek in de Maaspoort in Den Bosch werd zondag wederom getrakteerd op een mooie wedstrijd van de Nederlandse handbalsters. Na twee eerdere zeges in de Golden League, voegde Oranje ook Noorwegen toe aan de zegekar. In de tweede helft liep Nederland onder leiding van Estavana Polman uit tot 32-30. Een smet op de wedstrijd was het uitvallen van Bo van Wetering, met een op het oog vervelende enkelblessure.