Dit is het programma van de Europese Spelen in Minsk voor TeamNL
i

ANP

Dit is het programma van de Europese Spelen in Minsk voor TeamNL

Robert Hüsken • 22:21, 15-06-2019

Op vrijdag 21 juni beginnen de Europese Spelen in Minsk. Een soort Olympische Spelen, maar dan van Europa. Welke sporters kronen zich tot de beste van Europa? Dit is het programma voor de Nederlandse sporters.

Vrijdag 21 juni

9.45 – 12.30 uur (NL tijd 8.45 – _11.30 uur)

Handboogschieten: heren recurve individueel, ranking round

Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

Handboogschieten: dames compound individueel, ranking round

Sanne de Laat

14.00 – _14.50 uur (NL 13.00 – _13.50 uur)

3x3 basketbal: Frankrijk - TeamNL dames, eerste ronde poule C

TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

14.45 – _17.30 uur (NL 13.45 – _16.30 uur)

Handboogschieten: dames recurve individueel, ranking round

Gaby Bayardo Chan,

Handboogschieten: heren compound individueel, ranking round

Mike Schloesser

15.00 – _16.15 uur (NL 14.00 – _15.15 uur)

Boksen: heren zwaargewicht –91kg, voorrondes

Peter Mullenberg

16.40 – _17.30 uur (NL 15.40 – _16.30 uur)

3x3 basketbal: Letland - TeamNL heren, eerste ronde poule D

TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

22.00 uur (NL 21.00 uur)

Openingsceremonie Versie 11 juni 2019 2

Zaterdag 22 juni

10.00 – _20.00 uur (NL 9.00 – _19.00 uur)

Tafeltennis: heren enkel, ronde 1 en 2

Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

Tafeltennis: dames enkel, ronde 1 en 2

Britt Eerland, Li Jie

10.10 – _11.00 uur (NL 9.10 – _10.00 uur)

Sportschieten: mixed team 10m luchtgeweer (Air Rifle), kwalificatie

Mandy Mulder, Peter Hellenbrand

10.30 – _15.40 uur (NL 9.30 – _14.40 uur)

Judo: dames -57kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

Margriet Bergstra, Sanne Verhagen

Judo: heren -60kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

Roy Koffijberg, Tornike Tsjakadoea

11.30 - 13.10 uur (NL 10.30 – _12.10 uur)

Handboogschieten: heren recurve team, kwartfinale

Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

12.30 – _15.00 uur (NL 11.30 – _14.00 uur)

Wegwielrennen: dames wegwedstrijd

Chantal Blaak, Anna van der Breggen, Amy Pieters, Marianne Vos, Lorena Wiebes

13.10 – _14.00 uur (NL 12.10 – _13.00 uur)

Handboogschieten: heren recurve team, halve finale

Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

13.25 – _14.10 uur (NL 12.25 – _13.10 uur)

Sportschieten: mixed team 10m luchtgeweer (Air Rifle), finale

Evt. Mandy Mulder, Peter Hellenbrand

14.00 – _15.00 uur (NL 13.00 – _14.00 uur)

Acrogym: dames trio balans, finale

Lynn de Bock, Fem van Os, Lotte van Vught

14.25 – _14.50 uur (NL 13.25 – _13.50 uur)

Handboogschieten: heren recurve team, om brons

Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

15.00 – _16.00 uur (NL 14.00 – _15.00 uur)

Acrogym: Gemengd paar tempo, finale

Fenne van Dijck, Stef van der Locht Versie 11 juni 2019 3

15.15 – _15.40 uur (NL 14.15 – _14.40 uur)

Handboogschieten: heren recurve team, finale

Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

15.45 – _17.00 uur (NL 14.45 – _16.00 uur)

Boksen: heren middle gewicht –75kg, voorrondes

Max van der Pas

16.20 – _19.00 uur (NL 15.20 – _18.00 uur)

Handboogschieten: dames compound individueel, 1/8e eliminaties

Sanne de Laat

16.25 – _17.25 uur (NL 15.25 – _16.25 uur)

Acrogym: dames trio tempo, finale

Lynn de Bock, Fem van Os, Lotte van Vught

17.00 – _19.10 uur (NL 16.00 – _18.10 uur)

Judo: heren -60kg, om brons, finale

Evt. Roy Koffijberg, Tornike Tsjakadoea

Judo: dames -57kg, om brons, finale

Evt. Margriet Bergstra, Sanne Verhagen

17.25 – _18.25 uur (NL 16.25 – _17.25 uur)

Acrogym: Gemengd paar balans, finale

Fenne van Dijck, Stef van der Locht

20.15 – _21.30 uur (NL 19.15 – _20.30 uur)

Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, voorrondes

Artjom Kasparian Versie 11 juni 2019 4

Zondag 23 juni

9.00 – _10.40 uur (NL 8.00 – _9.40 uur)

Handboogschieten: mixed recurve team, kwartfinales

Gaby Bayardo Chan en Sjef van den Berg of Jan van Tongeren (tbd)

10.00 – _11.30 uur (NL 9.00 – _10.30 uur)

Tafeltennis: Gemengd dubbel, ronde 1

Britt Eerland, Laurens Tromer

10.30 – _15.15 uur (NL 9.30 – _14.15 uur)

Judo: dames -63kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

Juul Franssen, Sanne Vermeer

Judo: dames -70kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

Sanne van Dijke, Kim Polling

Judo: heren -81kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

Frank de Wit

10.40 – _11.30 uur (NL 9.40 – _10.30 uur)

Handboogschieten: mixed recurve team, halve finales

Evt. Gaby Bayardo Chan en Sjef van den Berg of Jan van Tongeren (tbd)

11.00 – _11.50 uur (NL 10.00 – _10.50 uur)

3x3 basketbal: TeamNL dames – _Zwitserland of Andorra, eerste ronde poule C

TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

11.32 – _11.38 uur (NL 10.32 – _10.38 uur)

Sambo: dames -80kg, kwartfinales

Sacha Gorissen

12.00 – _16.30 uur (NL 11.00 – _15.30 uur)

Wegwielrennen: heren wegwedstrijd

Julius van den Berg, Joris Nieuwenhuis, Bram Welten, Dennis van Winden

12.50 – _13.40 uur (NL 11.50 – _12.40 uur)

3x3 basketbal: TeamNL dames – Andorra of Zwitserland, eerste ronde poule C

TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

13.00 – _21.00 uur (NL 12.00 – _20.00 uur)

Tafeltennis: heren enkel, ronde 3

Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

Tafeltennis: dames enkel, ronde 3

Evt. Britt Eerland, Li Jie

13.01 – _13.07 uur (NL 12.01 – _12.07 uur)

Sambo: dames -80kg, halve finales

Evt. Sacha Gorissen Versie 11 juni 2019 5

15.00 – _16.15 uur (NL 14.00 – _15.15 uur)

Boksen: heren zwaargewicht –91kg, voorrondes

Peter Mullenberg

15.10 – _15.35 uur (NL 14.10 – _14.35 uur)

Handboogschieten: mixed recurve team, om brons

Evt. Gaby Bayardo Chan en Sjef van den Berg of Jan van Tongeren (tbd)

15.35 – _16.00 uur (NL 14.35 – _15.00 uur)

Handboogschieten: mixed recurve team, finale

Evt. Gaby Bayardo Chan en Sjef van den Berg of Jan van Tongeren (tbd)

15.45 – _16.50 uur (NL 14.45 – _15.50 uur)

Acrogym: dames trio combinatie, finale

Lynn de Bock, Fem van Os, Lotte van Vught

16.30 – _19.10 uur (NL 15.30 – _18.10 uur)

Handboogschieten: heren compound individueel, 1/8e eliminaties

Mike Schloesser

16.50 – _17.40 uur (NL 15.50 – _16.40 uur)

3x3 basketbal: TeamNL heren – _Tsjechië of Turkije, eerste ronde poule D

TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

16.55 – _18.00 uur (NL 15.55 – _17.00 uur)

Acrogym: Gemengd paar combinatie, finale

Fenne van Dijck, Stef van der Locht

17.00 – _18.55 uur (NL 16.00 – _17.55 uur)

Judo: dames -63kg, om brons, finales

Evt. Juul Franssen, Sanne Vermeer

Judo: dames -70kg, om brons, finales

Evt. Sanne van Dijke, Kim Polling

Judo: heren -81kg, om brons, finales

Evt. Frank de Wit

17.53 – _18.00 uur (NL 16.53 – _17.00 uur)

Sambo: dames -80kg, om brons

Evt. Sacha Gorissen

18.30 – _19.45 uur (NL 17.30 – _18.45 uur)

Boksen: heren light weltergewicht -64kg, voorrondes

Enrico Lacruz

18.40 – _19.30 uur (NL 17.40 – _18.30 uur

3x3 basketbal: TeamNL heren – _Turkije of Tsjechië, eerste ronde poule D

TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen Versie 11 juni 2019 6

19.45 – _20.45 uur (NL 18.45 – _19.45 uur)

Boksen: heren middle gewicht –75kg, voorrondes

Max van der Pas

20.11 – _20.18 uur (NL 19.11 – _19.18 uur)

Sambo: dames -80kg, finale

Evt. Sacha Gorissen Versie 11 juni 2019 7

Maandag 24 juni

9.00 – _15.40 uur (NL 8.00 – _14.40 uur)

Badminton: dames enkel, groepsfase

Soraya de Visch Eijbergen

Badminton: heren enkel, groepsfase

Mark Caljouw

Badminton: dames dubbel, groepsfase

Selena Piek, Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, groepsfase

Jelle Maas, Robin Tabeling

Badminton: gemengd dubbel, groepsfase

Selena Piek, Robin Tabeling

9.00 – _17.00 uur (NL 8.00 – _16.00 uur)

Handboogschieten: heren recurve individueel, 1/32e en 1/16e eliminaties

Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

9.15 – _10.30 uur (NL 8.15 – _9.30 uur)

Sportschieten: dames 10m luchtgeweer staand (Air Rifle), kwalificaties

Mandy Mulder

10.00 – _11.30 (NL 9.00 – _10.30 uur)

Tafeltennis: Gemengd dubbel, kwartfinales

Evt. Britt Eerland, Laurens Tromer

10.30 – _15.15 uur (NL 9.30 – _14.15 uur)

Judo: dames -78kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

Guusje Steenhuis, Marhinde Verkerk

Judo: heren -90kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

Noël van 't End Jesper Smink

Judo: heren -100kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

Michael Korrel

Judo: heren +100kg, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

Henk Grol, Roy Meyer

11.15 – _12.30 uur (NL 10.15 – _11.30 uur)

Sportschieten: heren 10m luchtgeweer staand (Air Rifle), kwalificaties

Peter Hellenbrand

13.00 – _13.25 uur (NL 12.00 – _12.25 uur)

3x3 basketbal: kwartfinale dames, A1-C2

Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling Versie 11 juni 2019 8

13.00 – _13.30 uur (NL 12.00 – _12.30 uur)

Sportschieten: dames 10m luchtgeweer staand (Air Rifle), finale

Evt. Mandy Mulder

13.00 – _21.00 uur (NL 12.00 – _20.00 uur)

Tafeltennis: heren enkel, ronde 4

Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

Tafeltennis: dames enkel, ronde 4

Evt. Britt Eerland, Li Jie

14.00 – _14.30 uur (NL 13.00 – _13.30 uur)

Sportschieten: heren 10m luchtgeweer staand (Air Rifle), finale

Evt. Peter Hellenbrand

14.15 – _14.40 uur (NL 13.15 – _13.40 uur)

3x3 basketbal: kwartfinale heren, D1-B2

Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

15.15 – _15.40 uur (NL 14.15 – _14.40 uur)

3x3 basketbal: kwartfinale dames, C1-A2

Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

15.40 – _16.05 uur (NL 14.40 – _15.05 uur)

3x3 basketbal: kwartfinale heren, B1-D2

Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

15.55 – _16.50 uur (NL 14.55 – _15.50 uur)

Trampoline: dames individueel, kwalificatie

Romee Pol, Niamh Slattery

16.00 – _16.30 uur (NL 15.00 – _15.30 uur)

Boksen: dames vedergewicht -57kg, voorrondes

Jemyma Betrian

16.00 – _22.00 uur (NL 15.00 – _21.00 uur)

Badminton: dames enkel, groepsfase

Soraya de Visch Eijbergen

Badminton: heren enkel, groepsfase

Mark Caljouw,

Badminton: dames dubbel, groepsfase

Selena Piek, Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, groepsfase

Jelle Maas, Robin Tabeling

Badminton: gemengd dubbel, groepsfase

Selena Piek, Robin Tabeling Versie 11 juni 2019 9

17.00 – _19.10 uur (NL 16.00 – _18.10 uur)

Judo: dames -78kg, om brons, finales

Evt. Guusje Steenhuis, Marhinde Verkerk

Judo: heren -90kg, om brons, finales

Judo: heren -100kg, om brons, finales

Evt. Michael Korrel

Judo: heren +100kg, om brons, finales

Evt. Henk Grol, Roy Meyer

18.00 – _18.50 uur (NL 17.00 – _17.50 uur)

3x3 basketbal: halve finales dames

Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

18.50 – _19.40 uur (NL 17.50 – _18.40 uur)

3x3 basketbal: halve finales heren

Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

19.50 – _20.15 uur (NL 18.50 – _19.15 uur)

3x3 basketbal: dames om brons

Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

20.05 – _20.30 uur (NL 19.05 – _19.30 uur)

Trampoline: dames individueel, finale

Evt. Romee Pol, Niamh Slattery

20.15 – _20.40 uur (NL 19.15 – _19.40 uur)

3x3 basketbal: heren om brons

Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen

20.40 – _21.05 uur (NL 19.40 – _20.05 uur)

3x3 basketbal: finale dames

Evt. TeamNL dames: Janis Boonstra, Laura Cornelius, Janine Guijt, Rowie Jongeling

21.05 – _21.30 uur (NL 20.05 – _20.30 uur)

3x3 basketbal: finale heren

Evt. TeamNL heren: Mack Bruining, Jaouad Darib, Jan Driessen, Lenno Witteveen Versie 11 juni 2019 10

Dinsdag 25 juni

9.00 – _15.40 uur (NL 8.00 – _14.40 uur)

Badminton: dames enkel, groepsfase

Soraya de Visch Eijbergen

Badminton: heren enkel, groepsfase

Mark Caljouw

Badminton: dames dubbel, groepsfase

Selena Piek, Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, groepsfase

Jelle Maas, Robin Tabeling

Badminton: gemengd dubbel, groepsfase

Selena Piek, Robin Tabeling

9.00 – _17.00 uur (NL 8.00 – _16.00 uur)

Handboogschieten: dames recurve individueel, 1/32e en 1/16e eliminaties

Gaby Bardayo Chan

10.00 – _12.00 uur (NL 9.00 – _11.00 uur)

Tafeltennis: Gemengd dubbel, halve finales

Evt. Britt Eerland, Laurens Tromer

10.00 – _12.15 uur (NL 9.00 – _11.15 uur)

Wegwielrennen: dames tijdrit

Chantal Blaak

10.30 – _14.35 uur (NL 9.30 – _13.35 uur)

Judo: mixed team event, eliminatierondes, halve finales, herkansingen

(-57kg, -73kg, -70kg, -90kg, +70kg, +90kg)

TeamNL – Team wordt tijdens European Games samengesteld

13.00 – _17.00 uur (NL 12.00 – _16.00 uur)

Tafeltennis: heren enkel, kwartfinales

Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

Tafeltennis: dames enkel, kwartfinales

Evt. Britt Eerland, Li Jie

15.00 – _16.00 uur (NL 14.00 – _15.00 uur)

Boksen: heren light weltergewicht -64kg, voorrondes

Enrico Lacruz

16.00 – _17.00 uur (NL 15.00 – _16.00 uur)

Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, voorrondes

Artjom Kasparian Versie 11 juni 2019 11

16.00 – _18.15 uur (NL 15.00 – _17.15 uur)

Judo: mixed team event, om brons, finales

(-57kg, -73kg, -70kg, -90kg, +70kg, +90kg)

Evt TeamNL - team wordt tijdens European Games samengesteld

16.00 – _22.00 uur (NL 15.00 – _21.00 uur)

Badminton: dames enkel, groepsfase

Soraya de Visch Eijbergen

Badminton: heren enkel, groepsfase

Mark Caljouw

Badminton: dames dubbel, groepsfase

Selena Piek, Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, groepsfase

Jelle Maas, Robin Tabeling

Badminton: gemengd dubbel, groepsfase

Selena Piek, Robin Tabeling

18.00 – _19.00 uur (NL 17.00 – _18.00 uur)

Tafeltennis: Gemengd dubbel, om brons

Evt. Britt Eerland, Laurens Tromer

19.00 – _19.30 uur (NL 18.00 – _18.30 uur)

Trampoline: dames synchroon, finale

Romee Pol, Niamh Slattery

19.00 – _19.30 uur (NL 18.00 – _18.30 uur)

Boksen: heren middle gewicht –75kg, kwartfinales

Evt. Max van der Pas

19.00 – _20.00 uur (NL 18.00 – _19.00 uur)

Tafeltennis: Gemengd dubbel, finale

Evt. Britt Eerland, Laurens Tromer

19.30 – _20.00 uur (NL 18.30 – _19.00 uur)

Boksen: heren zwaargewicht –91kg, kwartfinales

Evt. Peter Mullenberg

20.00 – _20.30 uur (NL 19.00 – _19.30 uur)

Boksen: dames middle gewicht -75kg, voorrondes

Nouchka Fontijn

Woensdag 26 juni

9.00 – _11.00 uur (NL 8.00 – _10.00 uur)

Handboogschieten: dames recurve individueel, 1/8e eliminaties

Evt. Gaby Bardayo Chan

9.00 – _14.40 uur (NL 8.00 – _13.40 uur)

Badminton: dames enkel, groepsfase

Soraya de Visch Eijbergen

Badminton: heren enkel, groepsfase

Mark Caljouw

Badminton: dames dubbel, groepsfase

Selena Piek, Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, groepsfase

Jelle Maas, Robin Tabeling

9.00 – _15.20 uur (NL 8.00 – _14.20 uur)

Sportschieten: dames kleiduiven skeet, kwalificaties

Esmée van der Veen

10.00 – _14.00 uur (NL 9.00 – _13.00 uur)

Tafeltennis: heren enkel, halve finales

Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

Tafeltennis: dames enkel, halve finales

Evt. Britt Eerland, Li Jie

11.00 – _12.00 uur (NL 10.00 – _11.00 uur)

Handboogschieten: dames recurve individueel, kwartfinales

Evt. Gaby Bardayo Chan

11.50 – _12.20 uur (NL 10.50 – _11.20 uur)

Worstelen: dames -53kg, 1/8e finales

Jessica Blaszka

12.00 – _12.30 uur (NL 11.00 – _11.30 uur)

Handboogschieten: dames recurve individueel, halve finales

Evt. Gaby Bardayo Chan

12.40 – _14.00 uur (NL 11.40 – _13.00 uur)

Handboogschieten: dames compound individueel, kwartfinales

Evt. Sanne de Laat

13.20 – _13.40 uur (NL 12.20 – _12.40 uur)

Worstelen: dames -53kg, kwartfinales

Evt. Jessica Blaszka

14.00 – _14.40 uur (NL 13.00 – _13.40 uur)

Handboogschieten: dames compound individueel, halve finales

Evt. Sanne de Laat

14.40 – _15.00 uur (NL 13.40 – _14.00 uur)

Handboogschieten: dames compound individueel, om brons

Evt. Sanne de Laat

15.00 – _15.20 uur (NL 14.00 – _14.20 uur)

Handboogschieten: dames compound individueel, finale

Evt. Sanne de Laat

15.00 – _21.00 uur (NL 14.00 – _20.00 uur)

Badminton: dames enkel, groepsfase

Soraya de Visch Eijbergen

Badminton: heren enkel, groepsfase

Mark Caljouw

Badminton: dames dubbel, groepsfase

Selena Piek, Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, groepsfase

Jelle Maas, Robin Tabeling

15.30 – _15.45 uur (NL 14.30 – _14.45 uur)

Handboogschieten: dames recurve individueel, om brons

Evt. Gaby Bardayo Chan

15.45 – _16.00 uur (NL 14.45 – _15.00 uur)

Handboogschieten: dames recurve individueel, finale

Evt. Gaby Bardayo Chan

16.00 – _16.30 uur (NL 15.00 – _15.30 uur)

Boksen: dames vedergewicht -57kg, kwartfinales

Evt. Jemyma Betrian

16.00 – _17.00 uur (NL 15.00 – _16.00 uur)

Tafeltennis: dames enkel, om brons

Evt. Britt Eerland, Li Jie

17.00 – _18.00 uur (NL 16.00 – _17.00 uur)

Tafeltennis: heren enkel, om brons

Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

18.00 – _19.00 uur (NL 17.00 – _18.00 uur)

Tafeltennis: dames enkel, finale

Evt. Britt Eerland, Li Jie

18.10 – _18.20 uur (NL 17.10 – _17.20 uur)

Worstelen: dames -53kg, halve finales

Evt. Jessica Blaszka

19.00 – _19.30 uur (NL 18.00 – _18.30 uur)

Boksen: heren light weltergewicht -64kg, kwartfinales

Evt. Enrico Lacruz

19.00 – _20.00 uur (NL 18.00 – _19.00 uur)

Tafeltennis: heren enkel, finale

Evt. Ewout Oostwouder, Laurens Tromer

19.30 – _20.00 uur (NL 18.30 – _19.00 uur)

Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, kwartfinales

Evt. Artjom Kasparian

21.00 – _21.30 uur (NL 20.00 – _20.30 uur)

Boksen: dames middle gewicht -75kg, kwartfinales

Evt. Nouchka Fontijn

Donderdag 27 juni

9.00 – _10.20 uur (NL 8.00 – _9.20 uur)

Handboogschieten: heren compound individueel, kwartfinales

Evt. Mike Schloesser

9.00 – _15.30 uur (NL 8.00 – _14.30 uur)

Sportschieten: dames kleiduiven skeet, kwalificaties

Esmée van der Veen

9.15 – _12.00 uur (NL 8.15 – _11.00 uur)

Sportschieten: dames 50m Kleinkalibergeweer 3-houdingen (50m Rifle 3 positions), kwalificaties

Mandy Mulder

10.00 – _13.00 uur (NL 9.00 – _12.00 uur)

Tafeltennis: dames dubbel, ronde 1

Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

10.00 – _15.20 uur (NL 9.00 – _14.20 uur)

Badminton: gemengd dubbel, groepsfase

Selena Piek en Robin Tabeling

Badminton: heren enkel, 1/8e finale

Evt. Mark Caljouw

Badminton: dames enkel, 1/8e finales

Evt. Soraya de Visch Eijbergen

10.20 – _11.00 uur (NL 9.20 – _10.00 uur)

Handboogschieten: heren compound individueel, halve finales

Evt. Mike Schloesser

11.00 – _11.20 uur (NL 10.00 – _10.20 uur)

Worstelen: dames -53kg, herkansingen

Evt. Jessica Blaszka

11.10 – _13.10 uur (NL 10.10 – _12.10 uur)

Handboogschieten: heren recurve individueel, 1/8e finales

Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

13.00 – _13.45 uur (NL 12.00 – _12.45 uur)

Sportschieten: dames 50m Kleinkalibergeweer 3 houdingen (50m Rifle 3 positions), finale

Evt. Mandy Mulder

13.10 – _14.10 uur (NL 12.10 – _13.10 uur)

Handboogschieten: heren recurve individueel, 1/4e finales

Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler Versie 11 juni 2019 16

13.30 – _15.30 uur (NL 12.30 – _14.30 uur)

Turnen: dames, kwalificaties groep 1-2-3

Evt. Naomi Visser. Laura de Witt

14.10 – _14.40 uur (NL 13.10 – _13.40 uur)

Handboogschieten: heren recurve individueel, halve finales

Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

14.40 – _14.55 uur (NL 13.40 – _13.55 uur)

Handboogschieten: heren recurve individueel, om brons

Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

14.55 – _15.10 uur (NL 13.55 – _14.10 uur)

Handboogschieten: heren recurve individueel, finale

Evt. Sjef van den Berg, Jan van Tongeren, Steve Wijler

15.20 – _15.40 uur (NL 14.20 – _14.40 uur)

Handboogschieten: heren compound individueel, om brons

Evt. Mike Schloesser

15.40 – _16.00 uur (NL 14.40 – _15.00 uur)

Handboogschieten: heren compound individueel, finale

Evt. Mike Schloesser

16.00 – _19.00 uur (NL 15.00 – _18.00 uur)

Tafeltennis: dames dubbel, kwartfinale

Evt. Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

16.45 – _17.45 uur (NL 15.45 – _16.45 uur)

Sportschieten: dames kleiduiven skeet, finale

Evt. Esmée van der Veen

17.00 – _19.40 uur (NL 16.00 – _18.40 uur)

Badminton: dames dubbel, kwartfinales

Evt. Selena Piek en Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, kwartfinales

Evt. Jelle Maas en Robin Tabeling

17.30 – _19.30 uur (NL 16.30 – _18.30 uur)

Turnen: dames, kwalificaties groep 4-5-6

Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

18.05 – _18.35 uur (NL 17.05 – _17.35 uur)

Baanwielrennen: dames teamsprint, kwalificatie

Shanne Braspennincx en Kyra Lamberink en Hetty van de Wouw Versie 11 juni 2019 17

18.35 – _19.10 uur (NL 17.35 – _18.10 uur)

Baanwielrennen: heren teamsprint, kwalificatie

Roy van den Berg en Nils van ’t Hoenderdaal en Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen

19.00 – _19.10 uur (NL 18.00 – _18.10 uur)

Worstelen: dames -53kg, om brons

Evt. Jessica Blaszka

19.10 – _19.20 uur (NL 18.10 – _18.20 uur)

Worstelen: dames -53kg, finale

Evt. Jessica Blaszka

19.10 – _19.55 uur (NL 18.10 – _18.55 uur)

Baanwielrennen: dames puntenkoers, finale

Kirsten Wild

19.55 – _20.20 uur (NL 18.55 – _19.20 uur)

Baanwielrennen: heren, scratch, finale

Roy Eefting

Vrijdag 28 juni

10.00 – _16.00 uur (NL 9.00 – _15.00 uur)

Tafeltennis: dames dubbel, halve finales

Evt. Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

10.00 – _16.40 uur (NL 9.00 – _15.40 uur)

Badminton: gemengd dubbel, kwartfinales

Evt. Selena Piek en Robin Tabeling

Badminton: heren enkel, kwartfinales

Evt. Mark Caljouw

Badminton: dames enkel, kwartfinales

Evt. Soraya de Visch Eijbergen

15.30 – _16.00 uur (NL 14.30 – _15.00 uur)

Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, halve finales

Evt. Artjom Kasparian

16.30 – _17.00 uur (NL 15.30 – _16.00 uur)

Boksen: dames vedergewicht -57kg, halve finales

Evt. Jemyma Betrian

16.55 – _17.05 uur (NL 15.55 – _16.05 uur)

Baanwielrennen: dames teamsprint, 1e ronde

Shanne Braspennincx en Kyra Lamberink en Hetty van de Wouw

17.05 – _17.20 uur (NL 16.05 – _16.20 uur)

Baanwielrennen: heren teamsprint, 1e ronde

Roy van den Berg en Nils van ’t Hoenderdaal en Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen

18.00 – _22.00 uur (NL 17.00 – _21.00 uur)

Badminton: dames dubbel, halve finales

Evt. Selena Piek en Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, halve finales

Evt. Jelle Maas en Robin Tabeling

18.30 – _18.40 uur (NL 17.30 – _17.40 uur)

Baanwielrennen: dames teamsprint, finales (3e / 4e plaats en 1e / 2e plaats)

Evt. Shanne Braspennincx en Kyra Lamberink en Hetty van de Wouw

18.40 – _18.50 uur (NL 17.40 – _17.50 uur)

Baanwielrennen: heren teamsprint, finales (3e / 4e plaats en 1e / 2e plaats)

Evt. Roy van den Berg en Nils van ’t Hoenderdaal en Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen

19.30 – _19.50 uur (NL 18.30 – _18.50 uur)

Baanwielrennen: dames scratch, finale

Kirsten Wild

19.30 – _20.00 uur (NL 18.30 – _19.00 uur)

Boksen: heren light weltergewicht -64kg, halve finales

Evt. Enrico Lacruz

19.50 – _20.30 uur (NL 18.50 – _19.30 uur)

Baanwielrennen: heren koppelkoers (madison), finale

Jan-Willem van Schip

20.00 – _20.30 uur (NL 19.00 – _19.30 uur)

Boksen: heren middle gewicht –75kg, halve finales

Evt. Max van der Pas

20.30 – _21.00 uur (NL 19.30 – _20.00 uur)

Boksen: heren zwaargewicht –91kg, halve finales

Evt. Peter Mullenberg

22.00 – _22.30 uur (NL 21.00 – _21.30 uur)

Boksen: dames middle gewicht -75kg, halve finales

Evt. Nouchka Fontijn Versie 11 juni 2019 20

Zaterdag 29 juni

10.00 – _13.00 uur (NL 9.00 – _12.00 uur)

Tafeltennis: dames dubbel, om brons

Evt. Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

10.00 – _15.40 uur (NL 9.00 – _14.40 uur)

Badminton: gemengd dubbel, halve finales

Evt. Selena Piek en Robin Tabeling

Badminton: heren enkel, halve finales

Evt. Mark Caljouw

Badminton: dames enkel, halve finales

Evt. Soraya de Visch Eijbergen

10.55 – _11.30 uur (NL 9.55 – _10.30 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, kwalificaties

Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

11.30 – _11.50 uur (NL 10.30 – _10.50 uur)

Baanwielrennen: dames keirin, 1e ronde

Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

11.50 – _12.05 uur (NL 10.50 – _11.05 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, 1/16e finales

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

12.05 – _12.20 uur (NL 11.05 – _11.20 uur)

Baanwielrennen: dames omnium race 1, scratch

Kirsten Wild

12.20 – _12.45 uur (NL 11.20 – _11.45 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, 1/8e finales

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

12.25 – _13.49 uur (NL 11.25 – _12.49 uur)

Karate: Heren Kumite +84kg, voorrondes

Tyron Lardy

12.45 – _13.00 uur (NL 11.45 – _12.00 uur)

Baanwielrennen: dames keirin, herkansingen

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

13.00 – _13.15 uur (NL 12.00 – _12.15 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, kwartfinales 1e serie

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen Versie 11 juni 2019 21

13.00 – _16.00 uur (NL 12.00 – _15.00 uur)

Tafeltennis: dames dubbel, finale

Evt. Britt Eerland / Li Jie / Kim Vermaas

13.15 – _13.30 uur (NL 12.15 – _12.30 uur)

Baanwielrennen: dames omnium race 2, tempo race

Kirsten Wild

13.30 – _13.45 uur (NL 12.30 – _12.45 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, kwartfinales 2e serie

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

13.50 – _13.55 uur (NL 12.50 – _12.55 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, kwartfinales beslissende ronde

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

13.55 – _14.20 uur (NL 12.55 – _13.20 uur)

Baanwielrennen: heren 1km tijdrit, kwalificaties

Sam Ligtlee, Roy van den Berg

14.25 – _16.05 uur (NL 13.25 – _15.05 uur)

Turnen: dames allround, finales

Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

16.00 – _16.10 uur (NL 15.00 – _15.10 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, halve finales 1e serie

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

16.25 – _16.35 uur (NL 15.25 – _15.35 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, halve finales 2e serie

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

16.45 – _16.50 uur (NL 15.45 – _15.50 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, halve finales beslissende ronde

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

16.50 – _17.10 uur (NL 15.50 – _16.10 uur)

Baanwielrennen: dames omnium race 3, eliminatie race

Kirsten Wild

17.03 – _17.18 uur (NL 16.03 – _16.18 uur)

Karate: Heren Kumite +84kg, halve finales

Evt. Tyron Lardy

17.05 – _17.20 uur (NL 16.05 – _16.20 uur)

Boksen: heren lichte zwaargewichten –81kg, finale

Evt. Artjom Kasparian Versie 11 juni 2019 22

17.10 – _17.20 uur (NL 16.10 – _16.20 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, finales 1e serie

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

17.20 – _17.40 uur (NL 16.20 – _16.40 uur)

Baanwielrennen: dames keirin, halve finales

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

17.40 – _17.50 uur (NL 16.40 – _16.50 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, finales 2e serie

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

17.50 – _18.00 uur (NL 16.50 – _17.00 uur)

Baanwielrennen: heren sprint, finales beslissende ronde

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

17.55 – _18.10 uur (NL 16.55 – _17.10 uur)

Boksen: dames vedergewicht -57kg, finale

Evt. Jemyma Betrian

18.00 – _18.25 uur (NL 17.00 – _17.25 uur)

Baanwielrennen: heren 1km tijdrit, finale

Evt. Sam Ligtlee, Roy van den Berg

18.00 – _21.00 uur (NL 17.00 – _20.00 uur)

Badminton: dames dubbel, finale

Evt. Selena Piek en Cheryl Seinen

Badminton: heren dubbel, finale

Evt. Jelle Maas en Robin Tabeling

18.25 – _18.35 uur (NL 17.25 – _17.35 uur)

Baanwielrennen: dames keirin, finales plaats 7-12 en 1-6

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

18.41 – _18.49 uur (NL 17.41 – _17.49 uur)

Karate: Heren Kumite +84kg, finale

Evt. Tyron Lardy

19.05 – _19.35 uur (NL 18.05 – _18.35 uur)

Baanwielrennen: dames omnium race 4, puntenkoers

Kirsten Wild

19.35 – _20.30 uur (NL 18.35 – _19.30 uur)

Baanwielrennen: heren puntenkoers, finale

Jan-Willem van Schip

Zondag 30 juni

9.45 – _10.20 uur (NL 8.45 – _9.20 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, kwalificaties

Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

10.20 – _10.35 uur (NL 9.20 – _9.35 uur)

Baanwielrennen: heren omnium race 1, scratch

Jan-Willem van Schip

10.35 – _10.50 uur (NL 9.35 – _9.50 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, 1/16e finales

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

10.50 – _11.10 uur (NL 9.50 – _10.10 uur)

Baanwielrennen: heren keirin, 1e ronde

Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

11.10 - 11.35 uur (NL 10.10 – _10.35 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, 1/8e finales

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

11.35 – _11.55 uur (NL 10.35 – _10.55 uur)

Baanwielrennen: heren omnium race 2, tempo race

Jan-Willem van Schip

11.55 – _12.10 uur (NL 10.55 – _11.10 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, 1/4e finales serie 1

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

12.00 – _16.00 uur (NL 11.00 – _15.00 uur)

Badminton: gemengd dubbel, finale

Evt. Selena Piek en Robin Tabeling

Badminton: heren enkel, finale

Evt. Mark Caljouw

Badminton: dames enkel, finale

Evt. Soraya de Visch Eijbergen

12.10 – _12.25 uur (NL 11.10 – _11.25 uur)

Baanwielrennen: heren keirin, 1e ronde herkansingen

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

12.25 – _12.40 uur (NL 11.25 – _11.40 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, 1/4e finales serie 2

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

12.40 – _12.50 uur (NL 11.40 – _11.50 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, 1/4e finales beslissende ronde

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

12.40 – _12.55 uur (NL 11.40 – _11.55 uur)

Boksen: heren light weltergewicht -64kg, finale

Evt. Enrico Lacruz

12.50 – _13.10 uur (NL 11.50 – _12.10 uur)

Baanwielrennen: dames 500m tijdrit, kwalificaties

Kyra Lamberink

13.05 – _13.20 uur (NL 12.05 – _12.20 uur)

Boksen: heren middle gewicht –75kg, finale

Evt. Max van der Pas

13.25 – _13.50 uur (NL 12.25 – _12.50 uur)

Turnen: dames sprong, finale

Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

13.30 – _13.45 uur (NL 12.30 – _12.45 uur)

Boksen: heren zwaargewicht –91kg, finale

Evt. Peter Mullenberg

14.00 – _14.10 uur (NL 13.00 – _13.10 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, halve finales serie 1

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

14.10 – _14.35 uur (NL 13.10 – _13.35 uur)

Turnen: dames brug ongelijke leggers, finale

Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

14.25 – _14.35 uur (NL 13.25 – _13.35 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, halve finales serie 2

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

14.35 – _15.00 uur (NL 13.35 – _14.00 uur)

Turnen: dames balk, finale

Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

14.45 – _14.50 uur (NL 13.45 – _13.50 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, 1/4e finales beslissende ronde

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

14.45 – _15.00 uur (NL 13.45 – _14.00 uur)

Boksen: dames middle gewicht -75kg, finale

Evt. Nouchka Fontijn

14.50 – _15.10 uur (NL 13.50 – _14.10 uur)

Baanwielrennen: heren omnium race 3, eliminatie race

Jan-Willem van Schip

15.10 – _15.20 uur (NL 14.10 – _14.20 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, finales serie 1

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

15.20 – _15.40 uur (NL 14.20 – _14.40 uur)

Baanwielrennen: heren keirin, halve finales

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

15.25 – _15.50 uur (NL 14.25 – _14.50 uur)

Turnen: dames vloer, finale

Evt. Naomi Visser, Laura de Witt

15.40 – _15.50 uur (NL 14.40 – _14.50 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, finales serie 2

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

15.55 – _16.00 uur (NL 14.55 – _15.00 uur)

Baanwielrennen: dames sprint, finales beslissende ronde

Evt. Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen

16.00 – _16.20 uur (NL 15.00 – _15.20 uur)

Baanwielrennen: dames 500m tijdrit, finale

Evt. Kyra Lamberink

16.20 – _16.30 uur (NL 15.20 – _15.30 uur)

Baanwielrennen: heren keirin, finales plaats 7-12 en 1-6

Evt. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen

17.00 – _17.30 uur (NL 16.00 – _16.30 uur)

Baanwielrennen: dames koppelkoers (madison), finale

Amber van der Hulst en Kirsten Wild

17.30 – _18.00 uur (NL 16.30 – _17.00 uur)

Baanwielrennen: heren omnium race 4, puntenkoers

Jan-Willem van Schip

22.00 uur (21.00 uur)

Sluitingsceremonie