Real Madrid won dinsdagavond met 2-0 van Getafe in La Liga. Karim Benzema schoot de thuisploeg na een uur spelen op voorsprong, even later maakte Ferland Mendy er 2-0 van.
De 1-0 van Benzema:
De 2-0 van Mendy:
Real Madrid won dinsdagavond met 2-0 van Getafe in La Liga. Karim Benzema schoot de thuisploeg na een uur spelen op voorsprong, even later maakte Ferland Mendy er 2-0 van.
De 1-0 van Benzema:
De 2-0 van Mendy:
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Felice Albers is pas 25 jaar oud, maar heeft al twee olympische gouden medailles in haar bezit. De hockeyende dochter van topzaakwaarnemer Guido Albers brandt echter nog altijd van de ambities. Dat blijkt wel als haar een moeilijke stelling wordt voorgelegd.
Sharon van Rouwendaal won in haar succesvolle carrière twee olympische gouden medaille. De inmiddels 31-jarige openwaterzwemster weet nog goed hoe ze in 2016 een feestje vierde na haar eerste goud op de Olympische Spelen. Ze moest de mannen van haar af slaan.
Ajax neemt het donderdagavond op tegen Union Sint-Gillis om een plek in de achtste finales van de Europa League. De Amsterdammers kwamen na twee tegengoals en een rode kaart voor Davy Klaassen diep in de problemen.
Bart Verbruggen kende donderdagavond een pijnlijk moment. De keeper van Brighton & Hove Albion schatte een situatie volledig verkeerd in en hielp zo tegenstander Fulham al na vier minuten op voorsprong.
De uitzending van Vandaag Inside werd dinsdagavond getekend door een zeer opvallend moment. Dit keer niet vanwege ruzie tussen de heren aan tafel, maar juist door een liefdesverklaring in de studio.
Max Verstappen moet een week na het binnenhalen van zijn vierde wereldtitel alweer aan de bak. Hoe gaat de Nederlander het in Qatar doen na het grote feest in Las Vegas? Sportnieuws.nl blikt in 'De Opwarmronde' vooruit.