Bergwijn 'nuchter' onder Ajax-geruchten: 'Er worden wel al grapjes gemaakt'

Bergwijn 'nuchter' onder Ajax-geruchten: 'Er worden wel al grapjes gemaakt'

Martijn Baars • 22:23, 03-06-2019 / Laatste Update: 22:34, 06-08-2024

Steven Bergwijn bereidt zich met het Nederlands elftal voor op de halve finale in de Nations League tegen Engeland, donderdagavond. Dat doet de aanvaller van PSV met de wetenschap dat aartsrivaal Ajax in hem is geïnteresseerd. Een pikante situatie, die hij zelf 'nuchter' doorstaat. Dat zegt Bergwijn in gesprek met de NOS.

De Ajacieden van het Nederlands elftal zien Bergwijn graag komen. De aanvaller wordt in het Oranje-kamp geregeld gedold met een mogelijke transfer. "Er worden zeker grapjes over gemaakt, maar ik sta er redelijk nuchter in." Vooral Donny van de Beek, met wie Bergwijn in de jeugd van Ajax samenspeelde, weet zijn oude maatje te vinden met grapjes.

Bergwijn: "Ik blijf redelijk rustig. Zolang ik niks hoor, hoef ik me ook nergens druk om te maken. Ik hoef niet per se weg bij PSV en het hoeft ook niet per se Ajax te zijn, ik moet gewoon kijken wat het beste voor mij is."