Bertens ook dit jaar weer te bewonderen in Rosmalen
DELEN

Bertens ook dit jaar weer te bewonderen in Rosmalen

admin • 15:51, 10-01-2019 / Laatste Update: 23:50, 06-08-2024

Kiki Bertens doet in juni weer mee aan het grastoernooi van Rosmalen. De organisatie van het gecombineerde ATP- en WTA-evenement heeft de huidige nummer 9 van de wereldranglijst als eerste speelster vastgelegd voor de komende editie.

Die wordt van 10 tot en met 16 juni gehouden op de grasbanen van het Autotron. Bertens komt voor de 7e keer naar Rosmalen.

,,Libéma Open is het enige WTA-toernooi in Nederland. Het is daarom de enige mogelijkheid om voor eigen publiek te spelen, dat maakt het voor mij altijd speciaal om naar Rosmalen te komen'', aldus de 27-jarige Bertens, die nu nog in Sydney is om zich voor te bereiden op de Australian Open. Ze bereikte donderdag in de Australische stad de halve finales.

Bertens leverde in 2015 haar beste prestatie in Rosmalen, door de laatste 4 te halen. Vorig jaar strandde ze in de 2e ronde. Kort daarna wist ze op Wimbledon de kwartfinales te halen.