🎥​ | Johan Derksen steunt Maurice Steijn: 'Hij is kansloos, hij moet met nobody's voetballen'

Martijn Baars â€¢ 09:26, 29-09-2023 / Laatste Update: 11:23, 06-08-2024
Martijn Baars â€¢ 09:26, 29-09-2023 / Laatste Update: 11:23, 06-08-2024

Johan Derksen snapt er werkelijk waar niks van dat mensen Maurice Steijn van alles kwalijk nemen bij Ajax. Volgens de voetbalanalist doet de trainer namelijk precies wat hij bij Sparta ook moest doen: werken met middelmatige spelers. Dat het er niet uitkomt, is volgens Derksen niet per se Steijns fout.

"Steijn is kansloos. Grote spelers als Berghuis en Bergwijn moeten beseffen dat zij goede spelers zijn, maar dat ze verder moeten voetballen met 9 nobody's. Ik zou als ik Steijn was tegen Ajax zeggen dat hij geen assistent-trainer als Henk ten Cate of adviseurs als Louis van Gaal nodig heeft, maar dat hij betere spelers nodig heeft", zegt Derksen bij Vandaag Inside.

'Oordeel klaar'

René van der Gijp probeerde zijn tafelgenoot nog af te remmen door te zeggen dat Steijn nu 3 maanden bezig is bij Ajax en spelers als Berghuis en Bergwijn hem nu dus ook al 3 maanden hebben horen spreken en zien trainen. "Spelers hebben dan echt al hun oordeel klaar hoor. Die weten precies of een trainer iets kan of in ieder geval iets uitstraalt."