Terwijl Max Verstappen na de geboorte van zijn dochtertje naar de andere kant van de wereld vloog, kan zijn vriendin Kelly Piquet in alle rust genieten van Lily. En de Braziliaanse is behoorlijk verrast, zo is te zien op Instagram.
In december vorig jaar maakten Verstappen en Piquet bekend hun eerste kindje samen te verwachten. De Braziliaanse (dochter van drievoudig wereldkampioen Nelson) had al een dochter met oud-coureur Daniil Kvyat. Begin deze week werd dochter Lily geboren. Welkom in de wereld, lieve Lily. Onze harten zijn voller dan ooit. Jij bent het mooiste cadeau en we houden heel veel van je', zette het koppel bij de reeks foto's.
2 mei 2025, 14:10
Schitterend nieuws voor Max Verstappen: de viervoudig wereldkampioen Formule 1 is voor de eerste keer vader geworden. Zijn Braziliaanse vriendin Kelly Piquet is donderdag bevallen van een dochtertje genaamd Lily.
Het was ook de reden dat Verstappen iets later arriveerde in Miami. De Nederlander nam even de tijd om iets langer bij zijn net bevallen vriendin en dochter te zijn. "Het was geweldig. Je weet nooit wat je kan verwachten, maar ik heb er enorm van kunnen genieten en het is heel speciaal", zei hij vrijdag bij ESPN.
Piquet overspoeld met cadeaus
Verstappen kreeg bij aankomst in Miami een welkome verrassing in de vorm van een nieuwe vloer voor zijn RB21. Zijn vriendin daarentegen werd wat frivoler in de watten gelegd, zo toonde ze op haar Instagram Story. Piquet kreeg een enorme chocoladetaart met daarop de tekst 'Welcome to the world Lily'. Ook ontving de vriendin van Verstappen meerdere boeketten met daarin voornamelijk roze bloemen.
Vader Verstappen komt op gang in Miami
De komst van Lily zorgde bij Verstappen niet direct voor vleugels. In de sprintrace eindigde op dramatische wijze voor de Nederlander. Na flinke chaos, mede door regen, zag Verstappen zijn concurrenten verder uitlopen in de WK-stand. Een enorme blunder van zijn team leverde de Nederlander een fikse tijdstraf op.
3 mei 2025, 19:45
Max Verstappen is belangrijke WK-punten misgelopen in de sprintrace van de Grand Prix van Miami. Zijn team Red Bull Racing stuurde hem te vroeg de pitstraat uit, waardoor hij zijn voorvleugel verloor en een straf ontving. "Denk dat het heel duidelijk is wat daar gebeurde."
Verstappen revancheerde zich even later echter als een groot kampioen. In de kwalificatie voor de hoofdrace van zondag pakte hij met een geweldige ronde pole position. Het was alweer de derde keer dit seizoen dat hij de dominant geachte McLarens van Oscar Piastri en Lando Norris wist af te troeven in de kwalificatie. De race begint zondag om 22.00 uur.