Meld je aan voor onze sportnieuwsbrief
Wij bezorgen jou altijd het gesprek van de dag!
FC Den Bosch staat in de halve finale van de play-offs voor promotie naar de Eredivisie. Dat is het gevolg van de eindzege in het tweeluik tegen SC Cambuur.
Wout Weghorst is de man in de spotlights bij Ajax de laatste tijd. De spits reageerde emotioneel op de nederlaag tegen NEC (0-3) vorige week en vluchtte midweeks de catacomben in na het late gelijkspel tegen FC Groningen (2-2).
Niet alleen Etienne Vaessen riskeert een schorsing na de grote vechtpartij na afloop van de wedstrijd FC Groningen - Ajax. Er is ook een vooronderzoek gestart naar een speler van de Amsterdammers.
Het was een groot feest in Eindhoven toen FC Groningen in de laatste minuut de gelijkmaker maakte tegen Ajax. Hierdoor stond PSV plots, dat net had gewonnen, bovenaan. Toen de spelers dat hoorden, renden ze terug het veld op en vierden feest met supporters. Dat vond Rafael van der Vaart niet helemaal passend, maar dat wordt vanuit andere kampen weer tegengesproken.
Na een aantal hectische weken heeft PSV ineens de koppositie in de Eredivisie in handen met nog één speelronde te gaan. Dus kan de ploeg van Peter Bosz aanstaande zondag tegen (opnieuw) Sparta de titel prolongeren.
FC Twente heeft zondag tijdens de uitwedstrijd bij Ajax niet de beschikking over keeper Lars Unnerstall. De 34-jarige Duitser is niet fit, meldt trainer Joseph Oosting.