DELEN

🎥 | De 5 mooiste walk-ons van dit moment

Bart van der Wijst • 13:06, 25-07-2023 / Laatste Update: 12:27, 06-08-2024
🎥 | De 5 mooiste walk-ons van dit moment
Bart van der Wijst • 13:06, 25-07-2023 / Laatste Update: 12:27, 06-08-2024

Nathan Aspinall pakte afgelopen zondag zijn 2e major uit zijn carrière en kom naar plek 5 op de wereldranglijst. Het liefst zien we Aspinall terug bovenaan de Order of Merit, simpelweg omdat hij de mooiste walk-on heeft. De hoogste geplaatste speler komt namelijk altijd als laatste op en dus is zijn nummer het langst te horen. Dat is in het geval van Aspinall Mr. Brightside van The Killers.

In de Winter Gardens in Blackpool werd eens te meer duidelijk dat Aspinall op dit moment één van de gaafste, zo niet dé gaafste, walk-on heeft. De hele zaal zong mee met zijn opkomst en dat leverde kippenvelbeelden op. Check ze hieronder.

tekst loopt door onder de tweet

Reden genoeg voor ons om de 5 mooiste walk-ons op een rijtje te zetten.

Mooiste walk-ons in het darten

1. Nathan Aspinall: The Killers - Mr. Brightside

The Asp heeft gekozen voor een nummer dat de Britse fans wel kennen. Een lekkere meezinger. Eerst kwam hij op met Just Can't Get Enough van Depeche Mode. Tegenover Sky Sports verklaarde de Engelsman waarom hij sinds het WK van 2022 met zijn huidige nummer opkomt: "Het publiek was er dol op en raakte er bij betrokken."

2. Joe Cullen: Oasis - Don't Look Back in Anger

The Rockstar koos net als Aspinall voor een lekkere meezinger. Iedere walk-on van Cullen is raak zodra het Engelse muziek de knaller van Oasis meezingt. Bij de afgelopen World Matchplay stonden Cullen en Aspinall tegenover elkaar in de halve finales, de droom voor iedere meezingende dartfan.

3. Damon Heta

De Australiër heeft de laatste maanden geen vast opkomstnummer. Hij doet gewoon waar hij zin in heeft en dat maakt hem uniek. Zo kwam hij bij de Euro Tour in Nederland op met Links Rechts van Snollebollekes. In Blackpool betrad hij het podium als Australische cricketspeler. Allemaal gericht op de rivaliteit tussen Engeland en Australië (The Ashes).

4. Raymond van Barneveld: Survivor - Eye Of The Tiger

Een iconische walk-on, al zijn wij misschien licht bevooroordeeld. De gruwelijke opkomst van Van Barneveld gaat al zolang mee dat iedere dartfan hem wel kan dromen. Zodra de sirenes loeien, weet iedereen in de zaal hoe het is. Dan is het tijd voor de Five time champion of the wooooooooooorld.

5. Michael van Gerwen: The White Stripes - Seven Nation Army

Ook de walk-on van MvG is inmiddels ook niet meer weg te denken in het PDC-circuit. Als de zaal appeltjesgroen kleurt van de lasers is het showtime voor de Nederlander en gaat het publiek uit zijn dak omdat het zo'n handig deuntje is om mee te zingen.