Het is officieel winterstop. En dan is het hoog tijd om terug te blikken op de eerste 18 speelrondes. PSV gaat als koploper de winterstop in, kort daarachter staat Ajax en Feyenoord is 3e. Maar wie zijn eigenlijk de MVP's tot nu toe? Je vindt het hierboven!
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
De Oranje Leeuwinnen hebben een flinke oorwassing gekregen van Engeland. Met Sarina Wiegman aan het roer boekte The Lionesses een overtuigende 4-0 zege. De Nederlandse coach voelde de pijn om haar vaderland pijn te doen, maar leek ook een lichte sneer uit te delen. "Dat vind ik niet zo leuk", stelt Wiegman.
Het EK vrouwenvoetbal is het laatste kunstje van bondscoach Andries Jonker bij de Oranje Leeuwinnen. Hij staat met de Nederlandse speelsters voor een loodzware uitdaging, na een ruime zege op Wales (3-0) en een afstraffing tegen Engeland (4-0). Er is een klein wonder nodig om door te stoten naar de volgende ronde. Hier lees je alles over het EK voor vrouwen in Zwitserland.
Scheidsrechter Bas Nijhuis is alweer begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Eredivisie-seizoen. Hij geeft toe dat er afgelopen jaar veel fout ging en hoopt op verbeteren. Er komt in ieder geval meer 'showelement'.
Danielle van de Donk was een opvallende afwezige in de basis tijdens Engeland - Nederland (4-0) op het EK. De oudgediende had een blessure en kon volgens bondscoach Andries Jonker niet vanaf de aftrap beginnen. In een opmerkelijk interview spreekt Van de Donk dat echter duidelijk tegen.
Een ongelooflijk pijnlijke afgang, zo kan de 4-0 nederlaag van Nederland tegen Engeland op het EK voetbal prima omschreven worden. De Oranje Leeuwinnen gingen met harde cijfers ten onder tegen de ploeg van Sarina Wiegman. De Britse media wisten niet wat ze zagen.
De Oranje Leeuwinnen begonnen nog flitsend aan het EK tegen Wales, maar hebben tegen Engeland een enorme tik te verwerken gekregen. De ploeg van Andries Jonker móést winnen om zich al te verzekeren van de kwartfinale, maar daar kon snel een streep door. Nederland kwam als een natte krant voor de dag en werd helemaal zoek gespeeld door het team van Sarina Wiegman.