La Liga-spelers op dieet en thuis aan het fitnessen door corona

La Liga-spelers op dieet en thuis aan het fitnessen door corona

admin • 15:42, 14-03-2020 / Laatste Update: 19:47, 06-08-2024

Spaanse voetballers volgen een speciaal trainingsprogramma nu de wedstrijden in La Liga niet doorgaan vanwege het coronavirus. Zo krijgen ze een speciaal dieet, waardoor ze minder calorieën binnen krijgen. Ook huren de clubs fitnessapparatuur voor de spelers, zodat ze thuis flink aan de bak kunnen.

Dit weekend zijn er bij alle clubs geen groepstrainingen op de complexen zelf, meldt de Spaanse krant El Mundo. 11 clubs uit La Liga hebben al besloten dat er minstens 2 weken helemaal geen trainingen zijn. De verwachting is dat de andere clubs het voorbeeld zullen volgen.

Code rood

In Spanje geldt de noodtoestand vanwege het coronavirus. De voetbalcompetitie ligt daarom stil. Op 25 februari werden de spelers van FC Barcelona al getest op het virus rondom de Champions League-wedstrijd tegen Napoli.

Ramos

Topvoetballer Sergio Ramos geeft alvast het goede voorbeeld. De verdediger van Real Madrid rent op een loopband de longen uit zijn lijf in zijn ontblote torso.

🏃‍♂️ @SergioRamos keeping up the high standards working from home. Inspiration for you all 😉 pic.twitter.com/Icjmhf39NV

— Amazon Prime Video Sport (@primevideosport) March 14, 2020