Cristiano Ronaldo zit momenteel in thuisquarantaine, omdat de Portugees besmet is met het coronavirus. Mooi moment om dan ook maar meteen een nieuw kapsel te nemen, zal de sterspeler van Juventus hebben gedacht. De tondeuse werd erbij gepakt en zo geschiedde... Kale koppen niet te stoppen!
Meld je aan voor onze sportnieuwsbrief
Wij bezorgen jou altijd het gesprek van de dag!
Terwijl Max Verstappen na de geboorte van zijn dochtertje naar de andere kant van de wereld vloog, kan zijn vriendin Kelly Piquet in alle rust genieten van Lily. En de Braziliaanse is behoorlijk verrast, zo is te zien op Instagram.
Kjeld Nuis leek tegen een luxeprobleem aan te lopen bij thuiskomst na een zonnige vakantie op Gran Canaria. De schaatser bedacht zich na een potje voetbal met zijn zoon dat hij 'weer' zelf moest koken, maar werd verrast met een volle koelkast aan maaltijden.
Badr Hari bracht de afgelopen week een zonnige vakantie door met zijn dochters. Maar aan al het moois komt een eind: de meiden moeten weer naar school, al vergaat de terugreis wél in opvallend luxe stijl.
Joy Beune en Kjeld Nuis hebben een lekkere vakantie achter de rug. Het schaatskoppel genoot na het seizoen van het lekkere weer in Gran Canaria, al werd er zeker niet stil gezeten. Nu is het tweetal weer thuis en daar zijn ze blij mee.
Jutta Leerdam en Jake Paul zijn van plan om over een jaar in het huwelijksbootje te stappen, zo lieten ze weten na hun verloving in maart. De ouders van de Amerikaan hebben echter niet zo'n goede ervaringen op dat gebied en waarschuwen hun zoon.
De WAGs van Formule 1-coureurs staan regelmatig in de spotlights. De aandacht gaat momenteel vooral uit naar Kelly Piquet, die net samen met Max Verstappen een dochtertje heeft gekregen. Zij is echter niet de populairste van allemaal.